اژدری‌زاده: نمی‌توانم بگویم سعداوی می‌ماند یا نه

اژدریزاده-نمیتوانم-بگویم-سعداوی-میماند-یا-نه

وبسایت رسمی برنامه نود -  مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان گفت: هنوز نمی‌توانم بگویم سعداوی مربی فصل بعد ما خواهد بود یا از ما جدا می‌شود و هیئت مدیره در حال بررسی همه گزینه‌ها است.

به گزارش وبسایت نود ، علیرضا اژدر‌ی‌زاده  در خصوص وضعیت سرمربی این تیم و همچنین آینده نعیم سعداوی اظهار داشت: در حال بررسی و جمع‌بندی در خصوص گزینه‌های مربیگری فصل آینده فولاد هستیم. هنوز نمی‌توانم بگویم سعداوی مربی فصل بعد ما خواهد بود یا از ما جدا می‌شود. هیئت مدیره در حال بررسی همه گزینه‌ها است.

وی در خصوص صحبت‌هایی مبنی بر مذاکره این باشگاه با مربی برزیلی, گفت: دوست ندارم اسم خاصی را ببرم اما در میان گزینه‌های ما مربیان خارجی نیز وجود دارد. هیئت مدیره باشگاه رزومه مربیان داخلی و خارجی را مورد بررسی خواهد داد و تا زمان جمع‌بندی اظهار نظری نخواهیم داشت.

مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان در پاسخ به این سوال که نگران از دست رفتن زمان نخواهد بود، عنوان کرد: تمام تلاش ما این است هر چه زودتر گزینه نهایی خود را معرفی کنیم و تلاش خود من نیز این است که زمان را از دست ندهیم.

اژدری‌زاده  در خصوص وضعیت بازیکنانی مانند ساسان انصاری و بختیار رحمانی تصریح کرد: تصمیم گرفتیم تا زمانی وضعیت کادرفنی مشخص نشده است با بازیکنی صحبت نکنیم. قرارداد انصاری و رحمانی به پایان رسیده است. بعد از مشخص شدن تکلیف سرمربی در اولین فرصت نسبت به تمدید قرارداد بازیکنان مدنظر کادرفنی و همچنین بازیکنان مورد درخواست او اقدام خواهیم کرد.

مدیرعامل باشگاه فولاد  در پاسخ به این سوال که از نتایج سال گذشته این تیم ناراضی بوده و هدف فولاد در فصل جدید لیگ برتر گفت: نه اینکه از نتایج ناراضی باشم اما دوست داشتم نتایج بهتری کسب می‌کردیم و در جایگاه مناسب‌تری قرار می‌گرفتیم. فصل گذشته برای ما به پایان رسیده و به دنبال این هستم در فصل جدید عملکردی بهتری نسبت به لیگ گذشته داشته باشیم.

وی در پایان خصوص ناراحتی نعیم سعداوی سرمربی فصل گذشته این تیم از عدم حمایت مجموعه مدیریت این باشگاه خاطرنشان کرد: من تمام تلاشم را انجام دادم تا به بهترین نحو از کادرفنی حمایت کنم. در کنار من مجموعه سازمان باشگاه نیز به بهترین نحو از تیم حمایت کرد و هیچ موضوعی از ناحیه ما برای تیم وجود نداشت.

 

2020

تسنیم

نظرات ۰

اولین نظر را ثبت کن

برچسب ها