تاتا مارتینو: مسی و ماسکرانو ترکیب تیم را انتخاب نمی کردند

تاتا-مارتینو-مسی-و-ماسکرانو-ترکیب-تیم-را-انتخاب-نمی-کردند

وبسایت رسمی برنامه نود - در حالیکه برخی از خبرگزاری ها اعلام کرده بودند مسی و ماسکرانو ترکیب تیم تحت هدایت مارتینو را انتخاب می کردند این مربی به این شایعات خندید و آن ها را بی اساس دانست.

به گزار وبسایت نود، شایعات متعددی پیرامون تاتا مارتینو در زمان مربیگری در تیم ملی آرژانتین وجود داشت و برخی از این شایعات اعلام می کردند که مارتینو تحت تاثیر برخی از بازیکنان ترکیب خود را تغییر می دهد، با این وجود این مربی که در حال حاضر در لیگ آمریکا به کار مشغول است در مصاحبه با SuperDeportivo با رد این شایعات اعلام کرد:

مردم دوست دارند اینچنین صحبت ها را بشنوند، در برخی مواقع روزنامه نگاران آنچه که مردم دوست دارند را شایعه می کنند. من هم چنین شایعاتی را شنیده ام و باید به این شایعات عکس العمل نشان بدهم. مردم دوست دارند چنین شایعاتی را باور کنند اما این اخبار به طور کلی ساخته اذهان افراد است. وقتی فردی که مقبول عموم نیست مربیگری تیمی را می پذیرد، برخی از افراد ضعیف اجازه می دهند چنین شایعاتی منتشر شود، چیز بیشتری در این خصوص ندارم که بگویم.

سرمربی آرژانتینی  که در حال حاضر در لیگ آمریکا مشغول است به همراه بارسلونا می توانست به مقام قهرمانی لالیگا برسد اما مغلوب اتلتی شد، همچنین این مربی تیم ملی آرژانتین را دو بار به فینال کوپا آمریکا رساند و هر دوس ال مغلوب شیلی شد:

اگر از نظر آماری نگاه کنیم هم در بارسلونا و هم در تیم ملی بسیار نزدیک به کسب عنوان قهرمانی بوده ایم، با بارسا می توانستیم لالیگا و کوپا دل ری را کسب کنیم و در تیم ملی نیز دو بار تا فینال پیش رفتیم. فکر می کنم عملکرد خوبی داشته ایم اما شکست در 4 فینال بسیار نا امید کننده است. اما از نظر اهداف اگر به مسئله بنگریم احساس می کنم عملکرد خوبی در بارسلونا و تیم ملی داشته ام.

1899

اختصاصی

نظرات ۴

 • حسین $$

  تو ک راس میگی ...همین الانش واسه بارسا مسی ترکیب میچینه و با مدیرا هماهنگ میکنه کی مربی باشه و کدوم بازیکن رو بخرن ..
  ادعاشونم میشه فراتر از ی باشگاهن

  • بارسلونا❤

   اینا همه دروغ میگن فقط تو و دوستای متوهم رئالیت راست میگن

  • درجستجوی حقیقت

   ببخشیداون وقت شماازکجامیدونید؟توتیم بازساعضویدیانفوذی دارید؟

 • بارسلونا❤

  شایعات همیشه هست ....

  اونایی هم که شایعاتو باور میکنند هم همیشه هستند خخ

برچسب ها