آخرین وضعیت شجاعیان و آقایی به باشگاه‌های لیگ برتری ارسال می‌شود

آخرین-وضعیت-شجاعیان-و-آقایی-به-باشگاههای-لیگ-برتری-ارسال-میشود

وبسایت رسمی برنامه نود - باشگاه گسترش‌فولاد تبریز برای فصل نقل و انتقالات شیوه نوینی را به کار خواهد گرفت.

به گزارش وبسایت نود ، با آغاز فصل نقل و انتقالات این روزها شایعات زیادی در رسانه‌ها و فضای مجازی در خصوص باشگاه‌های مختلف به وجود آمده و هر روز در فضای مجازی یک بازیکن به یک تیم منتقل شده و ساعاتی بعد این خبر تکذیب می‌شود.

بر همین اساس اما باشگاه گسترش‌فولاد تبریز برای فصل نقل و انتقالات شیوه نوینی را به کار بسته و طی آن قرار است آخرین وضعیت بازیکنانی از این تیم که مدنظر باشگاه‌های لیگ برتری هستند به این باشگاه‌ها طی نامه‌ای ارسال شود.

هوشنگ نصیرزاده مدیرعامل گسترش‌فولاد در این خصوص گفت: در نامه‌‌ای رسمی به هر 15 باشگاه لیگ برتری آخرین وضعیت داریوش شجاعیان و سعید آقایی و حتی بازیکنانی که در لیست فروش باشگاه گسترش‌فولاد هستند را اعلام خواهیم کرد.

وی ادامه داد: در واقع به جای تماس‌های تلفنی و شایعه‌سازی‌های فضای مجازی، می‌خواهیم برای اولین بار با ایجاد شیوه نوین در این خصوص به اطلاع‌رسانی دقیق برای سایر باشگاه‌های لیگ برتری پرداخته و طی آن اعلام می‌کنیم که سعید آقایی هنوز با ما تسویه حساب نکرده و حتی با ارسال قرارداد شجاعیان که ضمیمه نامه فوق خواهد شد به باشگاه‌ها اعلام می‌کنیم که این بازیکن تا چه زمانی با گسترش قرارداد دارد.

مدیر عامل گسترش در مورد اینکه چه بازیکنان دیگری در لیست خرید و فروش این تیم هستند،‌ گفت: مگنو باتیستا هم خواستار جدایی شده و به زودی در مورد او تصمیم‌گیری خواهد شد اما در مورد بازیکنانی که می‌خواهیم جذب کنیم تا زمانی که قراردادمان رسمی نشود، نام بازیکنان فوق را رسانه‌ای نخواهیم کرد.

وی در پایان عنوان کرد: به زودی با خالقی‌فر، حسینی و بابک حاتمی تمدید خواهیم کرد.

 

2020

فارس

نظرات ۳

 • ایمان

  سعید آقایی باید خودش با باشگاهش به توافق برسه و بیاد پرسپولیس. اینجوری شانس زیادتری هم برای جام جهانی و هم برا لژیونر شدن داره.
  باید بخشی از رضایت نامشو خودش بده

  • پیام

   اگه بیاند به نفع خودشونه الان بهترین تیمی که بازیکنو به یه سطح فنی قابل قبول می‌رسونه پرسپولیسه

 • تنها تیم دوستاره ایران استقلال

  آاقای اگه بیاد پرسپولیس باید دور تیم ملی رو خط بکشه یکی میشه مثل سروش رفیعی که بعد از اومدن به پرسپولیس تیم ملی دعوت نشد

برچسب ها