در صورت ناکامی در جذب بیرین، آزپلیکوئتا و اودریوزولا، گزینه های بعدی بارسلونا

در-صورت-ناکامی-در-جذب-بیرین-آزپلیکوئتا-و-اودریوزولا-گزینه-های-بعدی-بارسلونا

وبسایت رسمی برنامه نود - بارسلونا امیدوار است که در تابستان امسال هکتور بیرین را از آرسنال به خدمت بگیرد اما در صورت ناکامی، سزار آزپیکوئتا و آلوارو اودریوزولا را به عنوان گزینه های بعدی در نظر گرفته است.

به گزارش وب سایت رسمی برنامه نود، جدایی دنی آلوز به صورت آزاد در تابستان گذشته، بارسلونا را در پست دفاع راست با مشکل جدی مواجه کرد و آنها مجبور شدند که از سرخی روبرتو در این پست استفاده کنند، کسی که بیشتر یک هافبک میانی است.

حالا هکتور بیرین، محصول لاماسیا که در سال 2011 راهی آرسنال شد، به گزینه نخست آبی اناری ها تبدیل شده است. بیرین 22 ساله، حالا یکی از مدافعان با تجربه در سطح اول فوتبال اروپا است. با اینحال، در صورتی که آرسنال موفق به کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا برای سال آینده شود، خرید او برای بارسلونا سخت تر و پر هزینه تر خواهد شد.

از این رو، آزپلیکوئتا، دیگر مدافع اسپانیایی که برای تیم چلسی توپ می زند، گزینه بعدی بارسلونا خواهد بود. بارسلونا پاسخ متقاعد کننده ای از مدیر برنامه های او دریافت کرده و قطعاً یکی از گزینه های این تیم محسوب می شود. این مدافع 28 ساله توانایی بازی در پست های مختلف دفاعی را دارد اما تا سال 2020 هم با چلسی قرارداد دارد و انتقال او نیز ارزان قیمت نخواهد بود.

دیگر گزینه بارسلونا برای دفاع راست، آلوارو اودریوزولا از رئال سوسیداد است. این بازیکن رقم فسخ قرارداد 30 میلیون یورویی دارد و تیم باسکی بعید است که پیشنهادی پایین تر از این مبلغ را بپذیرد.

1771

اختصاصی

نظرات ۱

  • مهدی-بارسایی-استقلالی

    بیرین واقعا فوق العاده هستش بجای خرید های بیخود یه خرید درست و حسابی بکنن

برچسب ها