مورینیو: رقم انتقال پوگبا، بار سنگینی روی دوش او گذاشته است

مورینیو-رقم-انتقال-پوگبا-بار-سنگینی-روی-دوش-او-گذاشته-است

وبسایت رسمی برنامه نود - مورینیو امیدوار است فصل آینده پوگبا فشار رقم انتقالش را احساس نکند.

به گزارش وبسایت نود، پل پوگبا در تابستان با رقم رکوردشکن 89 میلیون پوندی یوونتوس را ترک کرد تا به باشگاه سابقش منچستریونایتد بازگردد و مورینیو تصور می کند این رقم رکوردشکن بار سنگینی روی دوش او گذاشته است:

فکر می کنم مشکلی که در رابطه با پوگبا وجود دارد، رقم این انتقال است، این رقم روی دوش او سنگینی می کند. امیدوارم فصل آینده دیگر او گرانقیمت ترین بازیکن جهان نباشد و طبیعتاً این فشار روی دوش بازیکن دیگری قرار می گیرد. اگر رقم انتقالش نصف این مبلغ بود، همه می گفتند؛ عجب خریدی! او خیلی خوب بازی می کند. اما با توجه به آن قیمت، همه انتظار عملکردی فوق العاده دارند و این باعث فشار روی بازیکن می شود و بالطبع تحلیل های غیرمنصفانه نیز صورت می گیرد.

او در این فصل بازی های خیلی خوبی انجام داده، نمایش های خوبی داشته است، همیشه خودش را وقف تیم کرده است، می توانم به بازی با روستوف اشاره کنم که فوق العاده کار کرد. البته که او هم بازی های نه چندان خوب داشته است، اما این به عملکرد تیم بستگی داشته است، هر وقت تیم خوب بازی کرده، پوگبا هم خوب بوده است و هر وقت تیم خوب کار نکرده است، شاید او هم خوب بازی نکرده است.

1878

اختصاصی

نظرات ۰

اولین نظر را ثبت کن

برچسب ها