گواردیولا: لام و آلونسو استثنایی هستند؛ لام برخلاف آلونسو تمایلی به مربیگری ندارد

گواردیولا-لام-و-آلونسو-استثنایی-هستند؛-لام-برخلاف-آلونسو-تمایلی-به-مربیگری-ندارد

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی پیشین بایرن مونیخ به تمجید از دو ستاره با سابقه این تیم پرداخته است. 

به گزارش وبسایت نود، پپ گواردیولا که بین سال های ۲۰۱۳ تا ۲۰۱۶ هدایت بایرن مونیخ را بر عهده داشت به تمجید از فیلیپ لام و ژابی آلونسو که روز شنبه در بازی بایرن مونیخ مقابل فرایبورگ از دنیای بازیگری کناره گیری می کنند پرداخته است. 

گواردیولا به نقل از fourfourtwo به خبرنگاران گفته:

اگر فیلیپ لام وارد عرصه مربیگری شود متعجب می شوم. او در صحبت هایمان بارها به من گفت که اصلا قصدی برای مربیگری ندارد. البته زمانی که فوتبالیست بودم خیلی از همبازیانم می گفتند قصد مربیگری ندارند اما بعدا نظرشان عوض شد. امیدوارم لام در دنیای فوتبال بماند چون به او نیاز داریم. او از همه نظر خوب است. 

آلونسو قطعا مربی می شود. این دو بازیکن بسیار باهوش هستند. آن ها کاری که به آن باور دارند را انجام می دهند و این مهمترین چیز است. هر دو بازیکن شخصیت بزرگی دارند. آن ها به عنوان بازیکن و همچنین انسان استثنایی هستند. امیدوارم از آخرین بازی شان در آلیانز آرنا در کنار هواداران لذت ببرند. آن ها باید به کارنامه شان افتخار کنند. 

لام و آلونسو به من در بایرن کمک زیادی کردند. صحبت های جالبی با هم درباره حریف، سبک بازی تیم و نقش شان در زمین می کردیم. خیلی خوش شانس بودم که با این دو بازیکن در آلمان کار کردم. امیدوارم خیلی زود به دنیای فوتبال بازگردند. 

۲۰۳۱

 

اختصاصی

نظرات ۰

اولین نظر را ثبت کن

برچسب ها