نصیرزاده: با ترکاشوند سرپایی حرف زدم / پرسپولیس شجاعیان را می‌خواهد درخواست کتبی بدهد

نصیرزاده-با-ترکاشوند-سرپایی-حرف-زدم-پرسپولیس-شجاعیان-را-میخواهد-درخواست-کتبی-بدهد

وبسایت رسمی برنامه نود - مدیرعامل باشگاه گسترش فولاد تبریز گفت: پرسپولیس برای جذب شجاعیان باید درخواست کتبی بدهد.

هوشنگ نصیرزاده در گفت و گو با سایت نود با اعلام این مطلب افزود: درباره داریوش شجاعیان به اندازه کل نقل و انتقالات گمانه زنی و خبر منتشر شده و من در مصاحبه ای گفتم به اندازه انتخابات مصاحبه شده و خبر چاپ شده است.

وی درباره پیشنهاد پرسپولیس برای جذب این بازیکن گفت: من با آقای ترکاشوند فقط در حد یک مذاکره سرپایی و برداشتن چهار قدم صحبت کردم و ایشان گفت اگر شجاعیان را بخواهیم شرایط او چگونه است که من پاسخ دادم باید درخواست بدهید و بعد از آن هیچ صحبتی بین ما و باشگاه پرسپولیس درباره شجاعیان نشده است. اگر پرسپولیس او را بخواهد آقای طاهری باید درخواست کتبی و رسمی بدهد. شجاعیان تا سال 98 با ما قرارداد دارد و هر جا برود به صورت قرضی از ما جدا خواهد شد.

نصیرزاده درباره وضعیت سعید آقایی گفت: آقایی بازیکن آزاد است و قراردادش با گسترش فولاد تمام شده اما او بدهی به باشگاه گسترش فولاد بابت پیوستنش به تراکتورسازی و جدایی موقت و قرضی در دو مقطع دارد و مبلغ آن بیش از یک میلیارد تومان است.

وی تاکید کرد: این بدهی را خود سعید آقایی متقبل شده است و اگر بخواهد به هر تیمی برود باید رضایت باشگاه گسترش فولاد را جلب کند و بدهی اش را پرداخت کند و یا خودش و یا باشگاه خواهانش این پول را پرداخت کنند.

مدیرعامل گسترش فولاد در پاسخ به این که اگر آقایی این بدهی را پرداخت نکند شما مانع از بازی کردن او در تیم دیگری می شوید گفت: قانون می گوید ما می توانیم درخواست کنیم و جلوی بازی کردن او را بگیریم ولی هر اتفاقی بیفتد باید با رضایت گسترش فولاد باشد.

نصیرزاده درباره وضعیت مگنو باتیستا گفت: این بازیکن با ما قرارداد دارد و یک تیم خواهان به خدمت گرفتن او شده و آقای بوناچیچ هم با جدایی او موافقت کرده ولی جدایی اش منوط به توافق مالی بر سر صدور رضایتنامه او است.

شنیده می شود کمالوند سرمربی جدید صنعت نفت خواهان به خدمت گرفتن باتیستا شده است. کمالوند بعد از جذب کرار جاسم و مرتضی اسدی دو بازیکن گسترش فولاد و تراکتورسازی به دنبال سومین خرید لیگ برتری خود از تبریز و از میان شاگردان سابق خود است.

اختصاصی

نظرات ۱۱

 • محمّد

  علی (شایان) مصلح بیاد استقلال عالی میشه. . .

 • محمدرضا

  هوشنگ جان معلومه خیلی گیری که هی میگی پرسپولیس ، شجاعیان ، درخواست !!!!

  اقای محترم صبر کن همه چی درست میشه
  چقدر مصاحبه می کنیاااااا
  ادمین جان چاپ کن لطفا

 • amir

  روزی دو دفعه مصاحبه نکنه و بازارگرمی نکنه با اسم پرسپولیس روزش شب نمی شه!!!

 • استقلال

  این جور که معلومه نصیر زاده بیشتر میخواد که شجاعیان رو به پرسپولیس بده تا استقلال!!؟؟ باید خود شجاعیان آزادانه و بدون تحمیل اجباری تیم آینده اش رو انتخاب کنه

 • ابوالفضل

  پرسپولیس و این همه هافبک.چرا خوب؟؟؟

 • محمدرضا مهرابی

  خداییش استقلالو تیما دیگه فصل آینده با چه امیدی میخوان تو لیگ برتر شرکت کنند

 • ایداسادات حسینی 16قرمز

  شجاعیان پرسپولیسی

 • عشق =پرسپولیس +بارسلونا

  اگر نمی خوای بدی پس چرا روزی ده بار مصاحبه می کنی یا بده یا نده

 • امییر

  انقدر که شما مصاحبه میکنی پرز مصاحبه نمیکنه !

 • فخره لوچ

  انشاالله داریوشو هم میخریم

برچسب ها