لاکازت: زمان ترک لیون فرا رسیده است

لاکازت-زمان-ترک-لیون-فرا-رسیده-است

وبسایت رسمی برنامه نود - ستاره فرانسوی لیون اعلام کرده تصمیم به ترک این تیم در تابستان گرفته است.

به گزارش وبسایت نود، الکساندر لاکازت ۲۵ ساله که مورد علاقه اتلتیکو مادرید و آرسنال قرار دارد در جدیدترین مصاحبه خود اعلام کرده زمان مناسب برای ترک لیون فرا رسیده است.

لاکازت به نشریه اکیپ گفته:

فکر می کنم زمان مناسب برای جدایی فرا رسیده است. می خواهم محیط جدیدی را کشف کنم و در سطح متفاوتی بازی کنم. می دانم که هنوز به خوبی در سطح فوتبال اروپا شناخته شده نیستم. می خواهم ببینم توانایی برطرف کردن شک و تردیدهای مردم را دارم یا خیر. می خواهم پیشرفت کنم. 

رییس باشگاه همان چیزی که به رسانه ها گفت را به خودم هم گفته است. من می توانم تیم آینده ام را خودم انتخاب کنم. هدف همه این است که به خوبی از لیون جدا شوم. مهم است باشگاهی که همیشه به من اعتماد داشته و در ۱۰ سالگی با من قرارداد امضا کرد بتواند پول خوبی از طریق فروشم کسب کند. 

لاکازت درباره اتلتیکو مادرید که جدی ترین مشتری اش محسوب می شود گفته:

اتلتیکو مادرید در سال های اخیر همیشه در مراحل پایانی لیگ قهرمانان حضور داشته است. اتلتیکو تیم خوبی دارد که فصل بعد در ورزشگاه جدیدی بازی می کنند. اتلتیکو به بازیکنانش کمک می کند تا پیشرفت کنند. گریزمن هم در این تیم حضور دارد. فعلا نمی توانم بگویم اتلتیکو تیم بعدی من است یا خیر. شاید چند ماه دیگر جواب سوال شما را بدهم. من و گریزمن در تیم زیر ۱۸ ساله های فرانسه در کنار هم بازی کردیم و داستان زیبایی خواهد شد اگر دوباره با هم همبازی شویم. 

۲۰۳۱

اختصاصی

نظرات ۰

اولین نظر را ثبت کن

برچسب ها