تیم ملی زیر 17 ساله های اسپانیا با غلبه بر انگلیس، قهرمان یورو 2017 شد

تیم-ملی-زیر-17-ساله-های-اسپانیا-با-غلبه-بر-انگلیس-قهرمان-یورو-2017-شد

وبسایت رسمی برنامه نود - تیم ملی زیر 17 ساله های اسپانیا در شبی که دو بار از حریف خود انگلستان عقب افتاده بود، در نهایت در ضربات پنالتی به پیروزی رسیده و قهرمان یورو 2017 شد.

به گزارش وب سایت رسمی برنامه نود، تیم ملی اسپانیا برای سومین بار در تاریخ رقابت ها، جام قهرمانی را بالای سر برد. تیم ملی انگلستان که یکی از کامل ترین ترکیب ها را داشت، طی '70  دقیقه بر بازی مسلط بود. کالوم هادسون، بازیکن تیم چلسی ابتدا با یک ضربه فوق العاده به گوشه دروازه، انگلیسی ها را در دقیقه '18 پیش انداخت، اما اسپانیا در دقیقه '38 از اشتباه خط دفاعی حریف استفاده کرد و گل تساوی را به ثمر رساند و نیمه اول با تساوی 1-1 پایان یافت.

در دقیقه '58 نیمه دوم، انگلستان مزد بازی خوب خود را با گلزنی فیل فودن، بازیکن تیم منچستر سیتی به دست آورد و حساب کار را 2-1 کرد. در نهایت در حالیکه تنها '5 دقیقه به پایان بازی باقی مانده بود، لاروخا صاحب یک ضربه پنالتی شد و ناچو دیاز آن را به گل تبدیل کرد تا بازی با تساوی 2-2 به ضربات پنالتی کشیده شود.

در ضربات پنالتی اسپانیا موفق شد با نتیجه 4-1 از سد حریف خود عبور کرده و برای اولین بار در فرمت جدید رقابت ها و در مجموع برای سومین بار قهرمان شود.

 

1771

اختصاصی

نظرات ۰

اولین نظر را ثبت کن

برچسب ها