تورس: دوست دارم حداقل یک فصل دیگر در اتلتیکو مادرید بمانم

تورس-دوست-دارم-حداقل-یک-فصل-دیگر-در-اتلتیکو-مادرید-بمانم

وبسایت رسمی برنامه نود - در حالیکه قرارداد تورس با اتلتی رو به پایان است این بازیک از اشتیاقش برای ادامه بازی در این تیم خبر داد.

به گزارش وبسایت نود، در حالیکه در فصل جاری تورس عموما از روی نیمکت کار خود را آغاز می کرد و گریزمان و گامیرو به عنوان مهاجمین فیکس اتلتی به حساب می آمدند اما این بازیکن 33 ساله برای این تیم در لالیگا 6 بار گلزنی کرد تا همچنان امیدوار باشد تا قرارداد او با اتلتی تمدید شود. او در این خصوص گفت:

فوتبالیست ها مشکلات خاصی دارند. در برخی مواقع دوست داریم خودمان تصمیم بگیریم که در چه باشگاهی به بازی مشغول شویم. در پایان هر روز زندگی خودتان را دارید و سعی می کنید بهترین شرایط را برای خود و خانواده تان داشته باشید. فکر می کنم همه فوتبالیست ها می دانند که از چه چیزی صحبت می کنم. برای چیزهایی که برایتان ارزشمند است می جنگید و تلاش می کنید. تا زمانی که پاهایتان توان دارند تا رویاهایتان را محقق کنند به مبارزه می پردازید. همه می دانند که چه آرزویی دارم، دوست دارم همچنان با اتلتی ادامه بدهم و این مسئله هرگز مسئله ای پوشیده و سر به مهر نبوده است. این مسئله به باشگاه مربوط می شود که برای سالیان طولانی به توافق برسیم یا سال ببه سال با یکدیگر به توافق برسیم.  دوست دارم حداقل یک فصل دیگر در اتلتی حضور داشته باشم.

با توجه به اینکه لاکازت احتمالا فصل اینده به اتلتی مناقل خواهد شد احتمالا شرایط حضور تورس در ترکیب این تیم دشوارتر از پی خواهد شد.

1899

اختصاصی

نظرات ۱

  • البوغبیش

    وجود تورس بیشتر از وجود یک بازیکن در باشگاهه اون اسطوره است که اتلتی اون رو ساخت واون اتلتی رو
    امیدوارم در اتلتی بمونه

برچسب ها