کوکه: امیدوارم در اتلتیکو مادرید بازنشسته شوم

کوکه-امیدوارم-در-اتلتیکومادرید-بازنشسته-شوم

وبسایت رسمی برنامه نود - کوکه ابراز امیدواری کرده بتواند در اتلتیکو فوتبالش را به پایان برساند.

به گزارش وبسایت نود، کوکه هافبک ارزشمند باشگاه اتلتیکومادرید در اخرین مصاحبه اش عنوان کرده مایل است تا پایان دوران فوتبالش در این تیم بماند. کوکه 25 ساله که در سال 2009 اولین بار پیراهن تیم اصلی اتلتیکو را بر تن کرد، تاکنون بیش از 200 بار در لیگ برای اتلتیکو به میدان رفته است.

این بازیکن ملی پوش در آخرین مصاحبه اش در مورد آینده خود و همچنین ترک ویسنته کالدرون چنین گفته است:

من در این تیم جام های زیادی را کسب کرده ام و امیدوارم همچنان بتوانم با اتلتیکو به قهرمانی های دیگری برسم. دوست دارم در اتلتیکو بازنشسته شوم، البته در فوتبال چیزی مشخص نیست، اما داستان دوست داشتنی خواهد شد، چرا که من از شش سالگی کارم را در این باشگاه شروع کردم. این فصل، عملکرد خوبی داشتیم و به هدفمان که قرار گرفتن در رتبه سوم و کسب سهمیه لیگ قهرمانان بود، رسیدیم. البته همیشه به عنوان یک بازیکن می خواهید قهرمان شوید ولی بعد از فصل سختی که پشت سر گذاشتیم، بازگشت در بین بهترین باشگاه ها، کار آسانی نبود.

ویسنته کالدرون به خاطر طرفداران مان بسیار خاص است. آن ها فقط برای تماشای فوتبال به این ورزشگاه نمی آمدند، آن ها با این ورزشگاه زندگی کردند. من خودم با پدر، برادر و پدر بزرگم به این ورزشگاه آمده ام و همیشه هم آن را به یاد دارم.

1878

اختصاصی

نظرات ۱

  • البوغبیش

    امیدوارم...

برچسب ها