لاتزیو 1 - 3 اینتر؛ بازگشت اینتر مقابل حریف 9 نفره

لاتزیو-1-3-اینتر؛-بازگشت-اینتر-مقابل-حریف-9-نفره

وبسایت رسمی برنامه نود - دو تیم در هفته سی و دوم رقابت های سری آ به مصاف یکدیگر رفتند.

به گزار وبسایت نود، لاتزیو این دیدار را هجومی آغاز کرد و موفق شد زودتر از اینتر به گل برسد.

دقیقه 18: فلیپه اندرسون در محوطه جریمه توسط موریو سرنگون شد تا داور اعلام پنالتی کند، کیتا پت این ضربه قرار گرفت و موفق شد نخستین گل این دیدار را به ثمر برساند.

دقیقه 31: اینتر روی ضربه کرنری که به دست آورد موفق شد به گل تساوی دست یابد، ارسال بازیکنان اینتر با ضربه سر پریسیچ همراه شد تا توپ در روی تیر دوم به آندرئولی برسد و این بازیکن با ضربه سر گل تساوی را به ثمر برساند.

دقیقه 37: ارسال کاندروا با برخورد به هوئدت به داخل دروازه لاتزیو رفت تا این تیم که پیروزی بازی بود با دریافت دو گل پیروزی را با شکست عوض کند.

در ادامه هر دو تیم موقعیت های خوبی برای گلزنی داشتند اما بی دقتی مهاجمین باعث شد تا در نهایت نیمه نخست این دیدار با نتیجه 2-1 به سود اینتر به پایان برسد.

 

نیمه دوم این دیدار نیز طوفانی آغاز شد. ابتدا اینتر ضربه ایستگاهی خطرناکی را روانه دروازه حریف کرد و در ادامه ادر نیز پاس کات بک کاندروا را نتوانست به گل تبدیل کند. لاتزیو هم که نمی خواست در این دیدار شکست بخورد توسط ایموبیله تیرک دروازه حریف را به لرزه در آورد. در دقیقه 66 کیتا وارد محوطه جریمه شد و با اندک برخوردی که با مدل داشت نقش زمین شد اما داور این دیدار کارت زرد دوم را به این بازیکن نشان داد تا این بازیکن از زمین بازی اخراج شود و کار برای لاتزیو سخت تر بشود. در ادامه گالیاردینی و ادر موقعیت های خوب دیگری را برای اینتر از دست دادند تا در نهایت ادر موفق به گلزنی شد.

دقیقه 74: ارسال پریسیچ به داخل محوطه جریمه با عملکرد نه چندان خوب هوئدت همراه شد تا این تیم مقابل ادر قرار بگیرد و این بازیکن با ضربه ای پر قدرت برای بار سوم دروازه حریف را باز کند.

در اواخر این دیدار با اخراج لولیچ و 9 نفره شدن لاتزیو این تیم عملا امید هایش برای بازگشت به این دیدار را از دست داد و در نهایت این اینتر بود که موفق شد با حساب 3-1 مقابل حریف خود به برتری دست یابد.

1899

اختصاصی

نظرات ۴

 • mansournadal

  دنیا واینتر

 • مانی

  آخه فوتبال لیگ ایتالیا هم شد فوتبال

  • mansournadal

   شاید الان فوتبال ایتالیا کمتر به چشم بیاد چون به جز یووه بقیه تیمها از جمله میلانیها که روزی آقای فوتبال اروپا بودن حالا در حد واندازه خود نیستن اما باز هم برای من و خیلی از کسانی که فوتبال را دوست دارن همیشه جذابیتشان را دارند.

  • mansournadal

   یه زمانی دنیا بدون ایتالیا فوتبالش هیچ بود حالا هم منتظر بازگشت اون روزا باشیم چون چینیا اینتر ومیلان رو خریدن چند سال دیگه غولهای ایتالیا باز میگردن

برچسب ها