دورتموند 2-1 فرانکفورت؛ توخل اولین جامش را کسب کرد

دورتموند-2-1-فرانکفورت؛-توخل-اولین-جامش-را-کسب-کرد

وبسایت رسمی برنامه نود - دورتموند با کسب برتری مقابل فرانکفورت قهرمان جام حذفی آلمان شد.

به گزارش وبسایت نود، تیم های دورتموند و فرانکفورت در چهارچوب دیدار جام حذفی آلمان در ورزشگاه المپیک اشتادیون برلین به مصاف هم رفتند که در پایان دورتموند موفق شد با نتیجه 2-1 حریفش را شکست دهد.

در این بازی دورتموند بازی را خوب شروع کرد و به گل اول دست یافت. در ادامه فرانکفورت موفق شد گل مساوی را به ثمر برساند و تا آستانه زدن گل دوم هم پیش رفتند اما ضربه هریس سفروویچ به تیرک دروازه برخورد کرد.

نیمه دوم بازی متعادل آغاز شد و پس از گذشت چند دقیقه حملات دورتموند مجددا آغاز شد. رو یک صحنه اوبامیانگ در آستانه زدن گل دوم تیمش قرار گرفت اما ضربه آکروباتیک او را مدافع فرانکفورت از روی خط برگرداند و در ادامه توپ به تیرک دروازه برخورد کرد. اواسط نیمه دوم روی یک حرکت زیبا پولیسیچ داخل محوطه جریمه صاحب توپ شد و پس از جا گذاشتن دروازه بان فرانکفورت توسط او سرنگون شد و داور اعلام ضربه پنالتی کرد. ضربه پنالتی را اوبامیانگ تبدیل به گل کرد و توخل به کسب اولین جامش در دورتموند امیدوار شد. در لحظات رو به پایان بازی دورتموند چند بار روی ضد حملات صاحب موقعیت شد و در یکی از صحنه ها ضربه اوبامیانگ به تیرک دروازه برخورد کرد.


شرح گل ها

دقیقه 8 (دمبله): روی پاس پیژچک، دمبله داخل محوطه صاحب توپ شد و پس از سرتوپ زدن با ضربه پای چپ به زیبایی دروازه فرانکفورت را باز کرد.

دقیقه 29 (آنته ربیچ): روی پاس زیبای گاکانوویچ، ربیچ داخل محوطه صاحب توپ شد و در مصاف تک به تک بورکی را به راحتی مغلوب کرد.

دقیقه 67 (اوبامیانگ): ضربه پنالتی اعلام شده روی پولیشیچ را اوبامیانگ به راحتی و با ضربه چیپ تبدیل به گل دوم دورتموند کرد.


ترکیب دو تیم و آمار بازی 


7899

 

اختصاصی

نظرات ۵

 • محمدپارسا

  ایول
  بهترین و سریع ترین مثلث هجومی دنیا
  دمبله مارکو رویس و اوبامیانگ

  • محمد

   واقعا حیفه توخل دوست داشتنی رو به خاطر اختلاف با واتسکه بیرونش کنن.

 • Gunner

  تبریک..چه شبی شد آرسنال و دورتموند جامو گرفتن:) واقعا شادم:)

 • بابک

  ایول تیم دوست داشتنی دورتموند

 • Ali Dante

  عشقه دورتموند
  طارمی چیب زدنو از اوبامون یاد بگیر :))

برچسب ها