جام جهانی جوانان 2017 کره جنوبی/ چهره هشت تیم مرحله یک چهارم مشخص شد

جام-جهانی-جوانان-2017-کره-جنوبی-چهره-هشت-تیم-مرحله-یک-چهارم-مشخص-شد

وبسایت رسمی برنامه نود - با برگزاری دیدارهای عصر امروز، مرحله یک هشتم نهایی جام جهانی جوانان پایان یافت و چهره تیم های صعود کننده به مرحله بعدی مشخص شد.

به گزارش وب سایت نود، عصر امروز دو بازی باقیمانده از مرحله یک هشتم نهایی جام جهانی جوانان برگزار شد که تیم های فرانسه و ایتالیا به مصاف هم رفتند و در دیگر دیدار هم تیم های آمریکا و نیوزلند مقابل هم صف آرایی کردند.

 

  2 ــ 1  

ایتالیا با گل دقیقه 27 اورسولینی از حریف خود پیش افتاد اما آگوستین در دقیقه 37 از روی نقطه پنالتی برای فرانسه گلزنی کرد تا نیمه اول با نتیجه یک بر یک تمام شود. در نیمه دوم پانیکو در دقیقه 53 گل دوم ایتالیای سفیدپوش را به ثمر رساند تا این دیدار با نتیجه دو بر یک به سود تیم جوانان ایتالیا به پایان رسیده و این تیم راهی یک چهارم نهایی شود. حریف ایتالیا در مرحله بعدی تیم جوانان زامبیا است.

خلاصه جام جهانی جوانان؛ ایتالیا - فرانسه

 

 

  6 ــ 0  

در دیدار همزمان، تیم جوانان آمریکا در یک بازی پرگل موفق شد نیوزلند را با شش گل مغلوب کرده و راهی دور بعدی رقابتها شود. سرجنت، ایبوبیسه، لنون، گلاد، تراستی و کونگا گل های آمریکا را در این بازی به ثمر رساندند. آمریکا در مرحله یک چهارم نهایی به مصاف تیم قدرتمند ونزوئلا خواهد رفت.

خلاصه بازی جام جهانی جوانان؛ آمریکا و نیوزلند

 

به این ترتیب در مرحله یک چهارم نهایی، اروگوئه با پرتغال، آمریکا با ونزوئلا، انگلیس با مکزیک، و ایتالیا با زامبیا مقابل هم صف آرایی خواهند کرد. 

 

 

 

2081

اختصاصی

نظرات ۰

اولین نظر را ثبت کن

برچسب ها