غول‌های لیگ جزیره خواهان سهم بیشتری از حق پخش تلویزیونی شدند

غولهای-لیگ-جزیره-خواهان-سهم-بیشتری-از-حق-پخش-تلویزیونی-شدند

وبسایت رسمی برنامه نود - در نشست اخیر باشگاه‌های لیگ برتر انگلیس، تیم‌های بزرگ لیگ برتر انگلیس خواستار افزایش سهم خود از حق پخش تلویزیونی خارجی شدند.

به گزارش وب‌سایت نود و به نقل از دیلی میل، حق پخش تلویزیونی لیگ جزیره در خارج از انگلیس ارزشی معادل 3 میلیارد پوند دارد. این مبلغ به طور مساوی بین باشگاه‌های لیگ برتر انگلیس تقسیم می‌شود. با این حال، شش باشگاه بزرگ لیگ برتر انگلیس به رهبری تیم‌های منچستری خواهان تغییر در نحوه تقسیم این مبلغ بین تیم‌های لیگ شدند. بزرگان جزیره معتقد هستند درخواست آن‌ها برای تقسیم بندی مبلغ دریافتی به نحوی که سهم آن‌ها نسبت به دیگر تیم‌ها افزایش یابد، پیشنهادی کاملا عادلانه محسوب می‌شود.

فرانک سوریانو، مدیر ورزشی باشگاه منچسترسیتی پیشنهاد داده مبلغ حق پخش بر اساس میزان هواداران تیم‌ها در خارج از مرزهای بریتانیا تقسیم شود و از سوی دیگر، اد وودوارد، مدیر اجرایی باشگاه منچستریونایتد نیز پیشنهاد تقسیم‌بندی بر اساس تعداد بازی‌هایی که از هر باشگاه در کشورهای خارجی پخش زنده می‌شود را ارائه کرده است.

هرچند هنوز باشگاه‌های کوچکتر در اکثریت هستند و احتمالا این طرح لغو خواهد شد، ولی باشگاه‌های کوچکتر به خوبی می‌دانند که این تغییرات درنهایت اعمال خواهد شد و به همین خاطر، پیشنهاد دیگری که بر اساس آن مبلغ حق پخش بر اساس رتبه لیگ تیم‌ها تقسیم شود نیز ارائه شده است.

1405

نظرات ۵

 • بهروزاحمدی realmadrid

  ادعای سیتی خنده داره اگه اینطورباشه یونایتدپرهوادارترینه چه تولیگ برتروچه توخارج ازانگلیس پس بیشترین سهمومیخواد

 • Hadi

  خوب منچستر حقشه که بیشترین سهم رو بگیره چون خداییش بیشترین هوادار رو داره.انشالله تو فصل بعد هم با یار گیری خوب و بازی و نتیجه گیری عالی و کسب رتبه خوب جواب تموم هواداراشو میده

  • دنیا فقط لیورپول

   ببخشید از کی تا حالا منچستری که فقط یک قهرمانی تو سی ال داره بیشترین بازی ها رو تا خارج انگلستان انجام میده این طرح مسخره ایی که امسال من یو و من سیتی راه انداختن مخصوصا من یو نیست کم بازیکن خراب کرده بازم کمشه
   از جمله بازیکنانی که در منچستر خراب شدند
   دیماریا
   فالکائو
   دارمیان
   لوک شا
   ممفیس دپای
   اشنیدرلین
   مارسیال
   پول پوگبا
   شواین اشتاینگر
   فقط یک دخیا خوب بود
   از هررا هم که متنفرم
   خجالت بکشید یکم منچستری های شیشوم جدولی

  • در جواب دنیا لیورپول 27 ساله قهرمان نشده

   منچستریونایتد 3 قهرمانی لیگ قهرمانان داره داداش 1968 . 1999 و 2008 من مخلص اطلاعات فوتبالیت هستم خخخخخ

 • علیرضا

  شایدیه زمانی لیورپول تودنیاخیلی هوادارداشت ولی الان منچستروچلسی پرهوادارترین انگلیسیای جهان هستند

برچسب ها