پورعلی‌گنجی: تیم ملی، شخصیت یک کشور است

پورعلیگنجی-تیم-ملی-شخصیت-یک-کشور-است

وبسایت رسمی برنامه نود -  مدافع تیم ملی فوتبال ایران گفت: امیدوارم قول‌هایی که به تیم می‌دهند را عملیاتی کنند.

به گزارش وبسایت نود ، مرتضی پور‌علی‌گنجی پس از برتری ایران مقابل ازبکستان گفت: خدا را شکر که بازی را بردیم و 3 امتیاز را کسب کردیم. امیدوارم بازی‌های دوستانه خوبی را پیش از جام‌جهانی انجام دهیم تا برای این رویداد آماده باشیم.

وی در خصوص کبودی روی صورتش عنوان کرد: کبودی روی گونه‌ام بخاطر ضربه سری است که اول بازی زده شد. اگر با سر می‌زدم، توپ گل می‌شد.

مدافع تیم ملی خاطرنشان کرد: از بازی 10 اکتبر با روسیه مطلع بودم. انشاالله بازی با روسیه هم با امکانات خوبی جلو برویم. امیدوارم قول‌هایی که به تیم می‌دهند را عملیاتی کنند. تیم ملی یک کشور، شخصیت آن کشور است، امیدوارم جوانان فوتبال ایران به اروپا بروند.

پور‌علی‌گنجی در خصوص قدرت خط دفاعی تیم ملی اظهار داشت: همه بازیکنان از سردار آزمون و مهدی طارمی گرفته تا علیرضا بیرانوند در کار دفاعی شرکت می‌کنند. کل تیم دفاع می‌کنند. این موضوع باعث شده است ما گل نخوریم. امیدوارم امکانات خوبی در اختیار تیم ملی قرار بدهند چرا که توان پیشرفت را داریم.

مدافع تیم ملی در خصوص ادامه فعالیت باشگاهی خود در قطر، گفت: هنوز 6 ماه قرارداد دارم. آنها گفتند یک سال و نیم دیگر تمدید کنم و من گفتم که فعلا تمدید نمی‌کنم تا اگر پیشنهادی از اروپا برسد را بررسی کنم. اگر بتوانم به اروپا بروم، قطعا می‌روم ولی برای این کار هم باید 500 هزار دلار به باشگاه بدهم.

وی در خصوص اینکه با مدیر برنامه‌های ژاوی هماهنگ شده است، تاکید کرد: با او صحبت و به آنها در این خصوص مواردی را مطرح کرده‌ام. آنها به دنبال کارم هستند و به من گفتند اگر پیشنهادی داری به ما بگو که ما تو مشورت بدهیم.

مدافع تیم ملی درباره پاداش‌ها هم گفت: هنوز چیزی ندادند اما ما وظیفه داشتیم بازی را ببریم چرا که پس از برد همه چیز به دنبالش می‌آید.

 

2020

نظرات ۱

  • ⭐⭐ بهشت قرمز ⭐⭐

    بیا پرسپولیس

برچسب ها