اتلتیکومادرید برای جذب کاستا تلاش می‌کند

اتلتیکومادرید-برای-جذب-کاستا-تلاش-میکند

وبسایت رسمی برنامه نود - اتلتیکو از جذب کاستا ناامید نیست.

به گزارش وبسایت نود، تلگراف گزارش داده است اتلتیکومادرید از جذب دیگو کاستا ناامید نشده و قصد دارد این مهاجم اسپانیایی را به مادرید بازگرداند. اگرچه اتلتیکو به دلیل نقض قوانین در جذب بازیکن، تا ژانویه نمی تواند کسی را به خدمت بگیرد ولی دست از تلاش برای جذب کاستا برنداشته است.

دیگو کاستا چند روز قبل فاش کرد که کونته به وی گفته؛ به دنبال تیمی برای خود باشد چرا که جایی در ترکیب آبی ها در فصل بعد ندارد. این در حالی است که کاستا خود نیز قبل تر عنوان کرده بود که مایل است چلسی را به مقصد اتلتیکومادرید ترک کند.

اما موضوع محرومیت اتلتیکو کار را سخت کرده است. تیم مادریدی اکنون دو راه پیش روی خود دارد. یا باید کاستا را در تابستان جذب کند ولی در این صورت این بازیکن تا ژانویه نمی تواند برای اتلتیکو بازی کند که کاستا خود نیز در این مورد ابراز نگرانی کرده بود. راه حل دوم این است که کاستا تا ژانویه به صورت قرضی راهی تیم دیگری شود و در ژانویه به صورت قطعی به اتلتیکو برود.

1878

اختصاصی

نظرات ۱

  • البوغبیش

    بازیکنی مثل کاستا حاضر بدون تیم بمونه فقط برگرده اتلتیکو
    اتلتیکو یک تیم فوق العادس سرمربی وهواداران بازیکن هایی روکه معروف نبودند رو تهیج و میکنن وباعث میشن که باریکن بیشتر تلاش کنه وبجنگه وتبدیل به ستاره بشه
    بخاطر همینه وقتی ستارهاش برن جایی دیگه نابود میشن ...
    نمونه ش آردا .فیلیپه لویس . و...

برچسب ها