رائول: نحوه جدایی من از رئال مادرید خوب نبود

رائول-نحوه-جدایی-من-از-رئال-مادرید-خوب-نبود

وبسایت رسمی برنامه نود -  رائول گونزالس، مهاجم اسبق رئال که در سمت های مدیریتی به این تیم برگشته است در مصاحبه با مجله پاننکا در مورد آینده اش و برنامه هایش صحبت کرد.

به گزارش وبسایت نود، وی با یاداوری جدایی خود از رئال در سال 2010 گفت:

ترک رئال مادرید چه برای من چه باشگاه آسان نبود اما زمانی که تصمیم گرفتم و این اتفاق رخ داد، تابستان شده بود. نحوه جدایی من به خاطر شرایط موجود خوب نبود. مشکل این نبود که باشگاه با من محبت نکرده یا اختلافی وجود داشته باشد. وداع من می توانست بهتر باشد اما زمان همه چیز را سر جای خودش قرار داد. سه سال پیش که برای بازی تجلیل با السد به برنابئو آمدم محبت هواداران را حس کردم. امیدوارم که حالا به تدریج زمان بیشتری در باشگاه باشم و روزهای خوب را حس کنم. تفکر من در تیم همیشه همین بوده است. در سن 30 سالگی رویایم بازنشستگی در رئال مادرید بود اما با گذر زمان حس کردم که باید گامی دیگر بردارم و تجربیاتی دیگر داشته باشم. مسلماً بازیکنان دیگری مثل توتی و ژاوی هم با باشگاه هایشان وداع خواهند کرد هر چند که در حال حاضر هواداران کمی عجول تر شده اند و صبر کافی را ندارند.

رائول در مورد نحوع وداع فرانچسکو توتی با رم اظهار داشت:

خیلی احساسی بود. توتی همیشه یک رمی بود و با تمام وجود به باشگاهش خدمت کرد. توتی و رم تا ابد به هم متصل شده اند. به نظرم چنین مراسم هایی بیش از جام ها می ارزند. موفقیت ها یا گل های ثبت شده بازیکنانی مثل مالدینی، گیگز یا دل پیرو را زیاد به یاد نمی آوریم بلکه شخصیتی که داشتند در خاطرمان مانده است. برایم گاهی شگفت انگیز است که در خارج از اسپانیا من را می بینند و در خاطرشان مانده ام. برایم این مسئله جالب است.

کاپیتان اسبق رئال مادرید در مورد نحوع وداع خود با تیم ملی اسپانیا بیان کرد:

ناراحت کننده بود چرا که دوست داشتم در تیم ملی بمانم اما به نظر مربی احترام گذاشتم. می توانستم به تیم کمک کنم و شش سال دیگر در تیم ملی باشم. سعی کردم با گذر زمان با این قضیه کنار بیایم و به نکات مثبت فکر کنم. مسلما دوست داشتم در یورو 2008 حضور داشته باشم و در موفقیت های تیم ملی اسپانیا سهیم باشم.

رائول در مورد تجربیات قبل از بازنشستگی خود هم صحبت کرد:

حضور در قطر شکلی برای بازنشستگی من بود. در نیویورک هم به خاطر خانواده ام بازی کردم. تمایلی به تمرینات سخت نداشتم. سعی کردم تا زمانی که توانش را دارم، بازی کنم و به میدان بروم. می توانستم به لیگ دسته اول آمریکا بروم اما دوست نداشتم در این سطح از رقابت حاضر باشم. برای من بازنشستگی شکل دراماتیکی نداشت. مسلما می توانستم از روانشناس کمک بگیرم اما نیازی نداشتم. رویای من این است که سال ها در کنار رئال مادرید باشم. نمی دانم که تا چه زمانی کار دفتری انجام می دهم. مربیگری را هم دوست دارم اما فعلا به آن فکر نمی کنم. در حال حاضر به مادرید برگشتم، سعی می کنم زندگی روزمره ام را داشته باشم و بیشترین تلاشم را برای کمک به رئال مادرید انجام خواهم داد.

1140

اختصاصی

نظرات ۳

  • RMA

    چقدر روزی که رفت گریه کردم هیچ وقت یادم نمیره

  • علیرضا

    واقعارائول مهاجم خیلی خوب ومحبوبی بودولی اصلاباهاش رفتارخوبی نکردن ادمین جون مادرت چاپ کن تاحالاصلاچاپ نکردی هرچی میفرستم

  • آرمان

    واقعا دوستش دارم،تمام پوسترشو تو اتاقم زده بودم

برچسب ها