سمپائولی: دیدارهای سخت تری در پیش رویمان خواهد بود

سمپائولی-دیدارهای-سخت-تری-در-پیش-رویمان-خواهد-بود

وبسایت رسمی برنامه نود - تیم ملی آرژانتین با سرمربی جدید خود و با سیستمی نا آشنا موفق شد با جشنواره گل مقابل سنگاپور به پیروزی برسد اما سمپائولی اعتقاد دارد دیدارهای سختی در انتظار آلبی سلسته خواهد بود.

به گزارش وبسایت نود، آرژانتین در نخستین دیداری که سمپائولی را به عنوان مربی روی نیمکت خود می دید موفق شد برزیل را با حساب 1-0 شکست بدهد و پس از آن با سیستمی نا آشنا مقابل سنگاپور به میدان رفت و موفق شد با حساب 6-0 مقابل این تیم به برتری برسد. سرمربی سابق شیلی و سویا با سیستم 1-4-3-2 تیم خود را روانه میدان کرد و اتفاقا یکی از دو مدافع این تیم نخستین گل این دیدار را به ثمر رساند و پس از او کوریا، دی ماریا، آلاریو، پاردس و گومز نیز گل های دیگر آلبی سلسته را به ثمر رساندند تا سمپائولی با ابراز خشنودی از نتیجه بازی در کنفرانس مطبوعاتی پس از این دیدار اعلام کند:

بخاطر اشتیاقی که بازیکنان از خود نشان دادند سپاسگذار و هیجان زده هستم. اشتیاق بازیکنان این اجازه را به ما می دهد که ایده های جدید را مورد آزمایش قرار بدهیم. دو دیداری که داشتیم با هم تفاوت گسترده ای داشتند. ابتدا مقابل برزیل و پس از آن مقابل سنگاپور نمایش های خوبی داشتیم اما مهمترین مسئله ای که برایم اهمیت دارد این است که همه بازیکنان تمام تلاش خود را برای ارائه نمایشی زیبا انجام دادند. برای من شروعی فوق العاده از هر نظر رقم خورده است.

تیم ملی آرژانتین در دیدارهای آتی خود باید در چارچوب رقابت های انتخابی جام جهانی مقابل اروگوئه و ونزوئلا به میدان برود، سمپائولی در این خصوص افزود:

دیدارهایی که پیش رو خواهیم داشت کاملا متفاوت با دیداری خواهند بود که امروز پشت سر گذاشتیم. اشتیاقی که بازیکنان از خود در این دو دیدار نشان داده اند باعث شده است که بیشتر به مردم نزدیک بشویم تا بدین ترتیب وقتی در دیدارهای سخت تر به میدان می رویم شرایط بهتری داشته باشیم. مخصوصا وقتی مقابل اروگوئه صف آرایی خواهیم کرد حمایت هواداران کمک بزرگی برای ما خواهد بود تا راه خود را برای رسیدن به جام جهانی هموار سازیم.

1899

اختصاصی

نظرات ۰

اولین نظر را ثبت کن

برچسب ها