رونالدینیو، ریوالدو و کلایورت در تیم اسطوره های بارسلونا مقابل اسطوره های منچستر یونایتد به میدان خواهند رفت

رونالدینیو-ریوالدو-و-کلایورت-در-تیم-اسطوره-های-بارسلونا-مقابل-اسطوره-های-منچستر-یونایتد-به-میدان-خواهند-رفت

وبسایت رسمی برنامه نود - ریوالدو، رونالدینیو و پاتریک کلایورت بار دیگر لباس بارسلونا را به تن خواهند کرد تا به عنوان اسطوره های این تیم مقابل تیم اسطوره های منچستر یونایتد به میدان بروند.

به گزارش وبسایت نود، رونالدینیو، ریوالدو، کلایورت، داویدز و سیمائو سابروسا مقابل تیم اسطوره های منچستر یونایتد که بازیکنانی چون برباتوف، جی سونگ پارک و دوایت یورک در آن به میدان خواهند رفت حضور خواهند داشت. ریوالدو که بین سال های 97 تا 2002 بیش از 200 بار با لباس بارسلونا به میدان رفت در این تیم موفق شد توپ طلای اروپا را کسب کند، همچنین کلویورت نیز در طول 6 سالی که در بارسلونا به میدان رفت بیش از 100 بار برای این تیم گلزنی کرد.

این دیدار که قرار بود سال گذشته برگزار شود به دلیل مسابقات یورو 2016 به 30 ژوئن سال جاری منتقل شد و پس از این دیدار در تاریخ 2 سپتامبر دیدار برگشت دو تیم در ورزشگاه اولدترافورد برگزار خواهد شد. در تیم اسطوره های بارسلونا همچنین بازیکنان دیگری چون بلتی، مندیتا و ژولی نیز به میدان خواهند رفت و هدایت این تیم بر عهده کاپیتان سال های نه چندان دور این تیم خوزه ماری باکرو خواهد بود. همچنین در تیم اسطوره های منچستر یونایتد که هدایت آن بر عهده اندی ریچی است بازیکنانی چون بلومکویست، فورچون و سیلوستره به میدان خواهند رفت. تیم اسطوره های بارسلونا در دیداری خیریه ماه گذشته مقابل اسطوره های رئال مادرید در بیروت به میدان رفت و با گل های ژولی و سیمائو موفق شد با حساب 3-2 اسطوره های رئال مادرید را شکست بدهد، رونالدینیو با ارسال 3 پاس گل نقش کلیدی در این دیدار داشت.

باشگاه بارسلونا با هدف جهانی تر کردن ارزش های این باشگاه چنین دیدارهایی را برگزار می کند و تمامی درآمد حاصل از این دیدار به مرکز حمایت از کودکان سرطانی بیمارستان سنت خوانده دو تخصیص خواهد یافت.

1899

اختصاصی

نظرات ۳

 • میثم تاجی بارسایی

  خدایی ستاره های بارسارو نگا کن: کرویف رونالدینیو مسی ریوالدو کلایورت مارک اور مارس اندونی زوبی زارتا ژاوی اینیستا پویول

  ادم عشق میکنه..

  • بارسلونا❤

   مارادونا یادت رفت

 • بهروزاحمدی realmadrid

  بعنوان یه رئالی بازی کارلوس پویول مدافع سابق بارساروخیلی دوست داشتم مثل مالدینی وراموس رئال کوه تعصب بودبااون موهای خوشکلش

برچسب ها