عصبانیت مدیران چینی میلان از تصمیم دوناروما؛ ستاره جوان روسونری فروشی نیست

عصبانیت-مدیران-چینی-میلان-از-تصمیم-دوناروما؛-ستاره-جوان-روسونری-فروشی-نیست

وبسایت رسمی برنامه نود -  میلان فعلا علاقه ای به فروش ستاره جوان خود ندارد.

به گزارش وب‌سایت نود،  پس از خودداری دوناروما از تمدید قرارداد با میلان عنوان شد که  رئال مادرید و پاریسن ژرمن  تیم هایی هستند که حاضرند برای انتقال وی با میلان مذاکره کنند. دوناروما در تابستان جاری و در حالی که یک سال از قراردادش باقی مانده، صرفا در صورتی میلان را ترک خواهد کرد که تیم اسپانیایی به دنبال او باشد.

طبق گزارش منابع معتبر ایتالیایی، با تصمیم مالکان چینی میلان، در حال حاضر روسونری به هیچ وجه قصد ندارد دروازه بان تیمش را بفروشد. آنها از تصمیم او به شدت عصبانی هستند. با این وجود، در حالی که روسونری نمی خواهد دوناروما را بفروشد، گزینه های مهمی را برای جانشینی او در نظر گرفته است.

اولین گزینه آن‌ها، ماتیا پرین، دروازه بان جوان جنواست. دومین گزینه آن‌ها نیز همان‌طور که پیش از این اعلام شد، نوربرتو نتو، دروازه بان دوم  یوونتوس است که در مذاکرات اولیه، ماروتا خواهان ۱۰ میلیون یورو برای فروش وی شد که البته از نظر میلان این عدد بالا است.

1405

نظرات ۴

 • فراتر از یک باشگاه

  چقدر این میلان کبیر مظلوم شده خدایی!!! یعنی رایولای مستر قلمبه نفرین بر تو که میلان رو به این روز نشوندی... اون از ایبرا و تیاگو سیلوا اینم از دوناروما، یعنی این میلان رو و اون یارو مندز یک تنه منچستر رو به بحران کشوندن و پی اس جی و یووه رو آباد

  • بابک

   دقیقا حرف دلم رو زدی.رایولا خودش 1 تنه داره فوتبال رو خراب میکنه. دوناروما 1 استعداده و هنوز خیلی با ستاره شدن فاصه داره ولی طرفدارها از دروغهایی که بهشون گفته شده میسوزند.اگه از اول هی نمیگفت عاشق میلانه الان طرفدارها اینقدر آتیشی نبودن.

 • متین

  اینقدری هم که میگن ستاره نیس


  رسانه ها از بس گفتن ستاره دیگه هوادارای میلان باورشون شده

 • ALIREZA

  خوب کاری میکنید خدایی قید پول فروش رو بزنید ولی یه درسی ب این دلال روز اروپا رایولا بدین وقتی هم دوناروما افت کرد هیچ تیمی نخاستش اون وقت میفهمه میلان ینی چی

برچسب ها