روسیه 2-0 نیوزلند؛ شروع خوب میزبان در آغاز جام کنفدراسیون‌ها 2017

روسیه-2-0-نیوزلند؛-شروع-خوب-میزبان-در-آغاز-جام-کنفدراسیونها-2017

وبسایت رسمی برنامه نود - روسیه با برد کارش را در جام کنفدراسیون ها آغاز کرد.

به گزارش وبسایت نود، رقابت های جام کنفدراسیون ها شنبه آغاز شد و در اولین بازی جام روسیه میزبان با دو گل از سد نیوزلند گذشت تا شروعی خوب را در رقابت های جام کنفدراسیون ها تجربه کند.

رقابت های جام کنفدراسیون ها ۲۰۱۷ روز شنبه با دیدار تیم میزبان مقابل نیوزلند آغاز شد. روسیه میزبان جام جهانی ۲۰۱۸ در اولین بازی جام کنفدراسیون ها عصر شنبه از ساعت ۱۹ و ۳۰ دقیقه به وقت تهران، در ورزشگاه Krestovskyi سن پترزبرگ به مصاف نیوزلند رفت. قضاوت بازی افتتاحیه جام بر عهده ویلمار رولدان از کلمبیا بود.

دو تیم با این ترکیب به مصاف هم رفتند:

روسیه

آکنفیف، واسین، ژیکیا، پولوز، گلوشاکوف، اسمولوف، کودریاشوف، گولووین، ژیرکوف، سمدوف، اروخین

نیوزلند

مارینوویچ، واین، بوکسال، بارباروزس، مک گلینچی، وود، روخاس، توماس، کالوی، اسمیت، دورانته

از گروه اول مسابقات روسیه به عنوان میزبان جام جهانی ۲۰۱۸ در این تورنمنت حاضر است و نیوزلند هم در سال ۲۰۱۶ در جام ملت های اقیانوسیه به قهرمانی رسید تا برای چهارمین بار در این رقابت ها حاضر شود. در گروه اول مسابقات، پرتغال و مکزیک هم حضور دارند.

روسیه به عنوان میزبان شروع خوبی در بازی افتتاحیه داشت و از همان ابتدای مسابقه نسبت به حریف خود برتر بود. یاران روسیه در 15 دقیقه ابتدایی بازی به دفعات روی دروازه میهمان حمله ور شدند ولی در رسیدن به گل ناکام بودند. دقیقه هفتم ضربه واسین به تیر دروازه برخورد کرد، دو دقیقه بعد، پولوز ضربه دیگری را هدف گیری کرد که این بار هم یاران نیوزلند توپ را از نزدیکی خط دروازه دور کردند.

اما فشار میزبان ادامه داشت و بازیکنان قرمزپوش زمین، سعی در باز کردن دروازه مارینوویچ داشتند ولی دروازه بان نیوزلند شب خوبی را سپری می کرد. بالاخره حملات میزبان به نتیجه رسید و در دقیقه 31 این تیم به گل برتری رسید.

دقیقه 31: از دست دادن توپ در یک سوم دفاعی به ضرر نیوزلند همراه شد، کار ترکیبی بازیکنان روسیه گلوشاکوف را در موقعیتی تک به تک قرار دارد، در نزدیکی های خط دروازه دو بازیکن نیوزلند به گلوشاکوف نزدیک شدند تا مانع گل زنی شوند ولی تکل های آنان نتیجه ای نداد و در نهایت هم گل به نام بوکسال ثبت شد.

به این ترتیب نیمه نخست که با برتری کامل میزبان همراه بود با یک گل به سود روسیه پایان یافت. با شروع نیمه دوم باز هم روس ها بودند که نسبت به حریف میل بیشتری برای گلزنی نشان دادند.

دقیقه 48 مارینوویچ باز هم دو سیو پشت سر هم خوب انجام داد، ابتدا ضربه سر پولوز را مهار کرد و سپس در توپ برگشتی اروخین را ناکام گذاشت. سه دقیقه بعد دروازه بان نیوزلند باز هم مجبور به واکنش شد.

اما روسیه که به دنبال رسیدن به گل تضمین بخش خود بود، بالاخره بعد از چند فرصت گلزنی در دقیقه 69 به گل دوم خود رسید.

دقیقه 69: سانتر خوب سمدوف درون محوطه جریمه اسمولوف را در موقعیتی ایده آل قرار داد و او هم با یک ضربه تمام کننده بازی را 2-0 کرد.

بعد از این گل، روسیه سعی کرد بازی را کنترل کند، نیوزلند هم جلو کشید تا حداقل اختلاف را کم کند. دقیقه 77 توماس با یک ضربه دیدنی دروازه حریف را تهدید کرد که آکنفیف سیو خوبی انجام داد، یک دقیقه بعد هم ضربه سر اسمیت توسط ژیرکوف از روی خط برگشت داده شد.

در نهایت بازی با دو گل به سود روسیه پایان یافت. نیوزلند در دهمین بازی خود هم در جام کنفدراسیون ها در کسب برد ناکام ماند.

 

دانلود خلاصه بازی روسیه 2-0 نیوزلند 

1878

 

اختصاصی

نظرات ۰

اولین نظر را ثبت کن

برچسب ها