لوئیز انریکه گزینه اصلی چلسی در صورت جدایی کونته

لوئیز-انریکه-گزینه-اصلی-چلسی-در-صورت-جدایی-کونته

وبسایت رسمی برنامه نود - کونته ممکن است چلسی را ترک کند.

به گزارش وبسایت نود، چند روز قبل بود که برخی رسانه ها گزارش دادند که آنتونیو کونته سرمربی موفق چلسی بر سر مسائل مربوط به نقل و انتقالات تیمش، با سران باشگاه چلسی اختلاف پیدا کرده و حتی ممکن است استمفوردبریج را ترک کند.

نکته قابل توجه این است که کونته در دوران حضورش در یوونتوس هم چنین شرایطی را تجربه کرده بود که در نهایت به جدایی وی از بیانکونری منجر شد. گفته می شود سرمربی موفق ایتالیایی از سران چلسی بازیکنانی را درخواست کرده ولی مدیران باشگاه هنوز اقدامی عملی برای خرید بازیکنان مورد نظر کونته انجام نداده اند و این موضوع موجبات ناراحتی آنتونیو کونته را فراهم ساخته است.

اما تلگراف در گزارش اخیر خود نوشته است، اگرچه چلسی قصدی برای قطع همکاری با کونته ندارد و نمی خواهد این سرمربی موفق را از دست بدهد ولی در عین حال گزینه هایی را هم مدنظر قرار داده است که البته هنوز هیچ مذاکره رسمی ای با آن ها انجام نداده است. در صدر لیست چلسی لوئیز انریکه سرمربی سابق بارسلونا به چشم می خورد که در پایان فصل قبل نیوکمپ را ترک کرد و البته اذعان کرده بود که قصد استراحت دارد.

البته چلسی در حال تلاش است تا بازیکنان مدنظر کونته را جذب کند و البته قرارداد سرمربی ایتالیایی خود را تمدید کند ولی هنوز به توافق کامل دست نیافته است.

1878

اختصاصی

نظرات ۷

 • میثم تاجی بارسایی

  بارسا سرمربی‌های کم نام و نشان رو میاره تبدیلشون میکنه به بهترین سرمربی‌ها بعد صادر میکنه سراسر جهان!

  گواردیولا، لوچو، تاتا مارتینو، فرانک رایکارد و الانم ارنستو والورده
  بارسا بهترین تیم جهان...

  • نویدتاجی چلسی

   شمابهترینتون که گواردیولاباشه بابایرن که سه گانه روگرفته بودوواقعااون موقع بازیکناش خیلی تواوج بودن مثل ریبری، روبن، نویر، آلابا، بواتنگ واضافه کردن لواندوفسکی نتونست اروپاروبگیره بعدشم که رفت سیتی معلوم شدهیچی نیست وبه زورسهمیه گرفت بقیه که جای خودشونودارن اماریال همیشه جای مربی های بزرگ بوده

  • صدرا اس اسی بارسایی

   همین گواردیولا حداقل تو لیگ آلمان دوگانه گرفت نه مثله کارلتو که فقط لیگ گرفت در ضمن اینو بدون کار تو لیگ انگلیس با همه جای دنیا فرق داره مثلا مورینیو یا رانیری یک فصل قهرمان میشن فصل بعدش میندازنشون بیرون اگه بخوایم عیار پپ رو بسنجیم باید این فصل لیگ جزیره رو ببینیم هر چند که از نظر من معمار بزرگترین بارسای تاریخ جز سه مربی برتر دنیاست

 • آرمان

  چلسی تازه به دوران رسیده چه کارهایی عجیبی میکنه ، واقعا گدا گر معتبر شود از خدا بی خبر شود حکایت تیم کوچک چلسیه

  • منچستر فرسوده

   تو ۱۵ سال اخیر بیشترین جام ها رو تو لیگ جزیره چلسی تازه به دوران رسیده کسب کرده.

  • دون انتیو

   طرفداری هر تیمی هستی قطعا چلسی لهتون کرده :))) بعدم اینا همش شایعس تا اول جولای بخاطر اسپانسر خریداشون رو رسمی نمیکنن( لوکاکو باکایوکو و کابایرو)

 • نویدتاجی چلسی

  نه توروخداکونته جایی نروتازه تیمموم تیم شده واقعا چلسی بدون کونته لطمه بزرگی میخوره

برچسب ها