وراتی به بارسلونا اولتیماتوم داد؛ مارکو نمی خواهد به پاریس برگردد

اولتیماتوم-وراتی-به-بارسلونا؛-مارکو-نمی-خواهد-به-پاریس-برگردد

وبسایت رسمی برنامه نود - مارکو وراتی، هافبک پاریسن ژرمن باید در روز 14 تیر به تمرینات تیم فرانسوی اضافه شود. در حقیقت اگر قرار باشد که بارسا بازیکن ایتالیایی را بخرد باید قبل این زمان کار را نهایی کند.

به گزارش وبسایت نود، وراتی ترجیح می دهد که قبل از ملحق شدن به اردوی پی اس جی کار انتقالش به بارسا تمام شده باشد. پاریسن ژرمن دو هفته در فرانسه تمرین می کند و پس از آن برای تور تابستانی و بازی مقابل رم، تاتنهام و یوونتوس به آمریکا سفر خواهد کرد.

البته شاید وراتی به اردوی پی اس جی ملحق شود و با امتناع از سفر به آمریکا کار انتقالش به بارسا را راحت کند. به طور مثال مودریچ در سال 2012 و در زمان حضورش در تاتنهام برای ان که بتواند به رئال ملحق شود، حاضر نشد در تور تابستانی تاتنهام شرکت کند. وراتی دوست ندارد که با خاطره ای بد از پی اس جی جدا شود چرا که از پنج سال حضورش در پاریس کاملا راضی است اما نگران است که فرصت حضور در بارسا را از دست بدهد.

پی اس جی حاضر نیست که به سادگی وراتی را از دست بدهد و برای فروش این بازیکن صد میلیون یورو طلب کرده است.

1140

اختصاصی

نظرات ۶

 • مسی خدای فوتبال

  وراتی بیاد بارسا فوقالعاده میشه میمونه یه هافبک راست

 • صدرا اس اسی بارسایی

  این بارتومئو باید دست بجنبونه بازیکن خودش مایله بیاد ما هم که نیاز داریم بهش فقط میمونه اون الخلیفی حریص که باید راضیش کنن

 • علیرضا منچستری

  ایشالا نه بره بارسلون و ن بره پاریس
  وراتی بیا منچستر
  اگه منچستر بتونه موراتا و خامس و وراتی و رونالدو رو بگیره میتونه شانس اول قهرمانی در لیگ قهرمانان و لیگ جزیره بشه فقط مشکلی که هس باید خوزه بره یه مربی خیلی خوب بجاش بیاد

  • sajede

   چیز دیگه نمیخوای؟ ؟

  • صدرا اس اسی بارسایی

   الان وراتی بیاد منچستر تو پستش که هررا و پوگبا رو دارید پس کجا بازیش میدید؟

  • matin

   چششششم دادچ ، دونارومایی ، نیماری چیز دیگه ای نمیخوای?? لئو و هازارد هم هستن تعارف نکن

برچسب ها