تباس: مطمئنم که رونالدو بی گناه است

تباس-مطمئنم-که-رونالدو-بی-گناه-است

وبسایت رسمی برنامه نود -  خاویر تباس رئیس سازمان لیگ اسپانیا در مورد شکایت اداره مالیات از رونالدو به اتهام فرار مالیاتی به بازیکن پرتغالی صحبت کرد.

به گزارش وبسایت نود، تباس با تاکید بر اهمیت رونالدو برای جهانی تر شدن و افزایش بیشتر درآمدهای لالیگا بیان کرد:

با توجه به شناختی که از مشاوران رونالدو و حرفه ای بودنشان دارم تردیدی ندارم که کریستیانو بی گناه است. شرایط طوری شده که هر خبری از اداره مالیات مطرح می شود، همه فرد مورد نظر را کلاهبردار می خوانند. مطمئنم که او بی گناه است. با توجه به آن چه که خوانده ام مطمئنم که رونالدو مرتکب هیچ تخلفی نشده است. نمی توانم عدد دقیقی مشخص کنم اما حضور رونالدو برای لالیگا و جهانی شدن این تورنمنت خیلی مهم است. جدایی رونالدو از لالیگا یک فقدان غیرقابل جبران خواهد بود.

رونالدو به خاطر عصبانیت از اداره مالیات به جدایی از رئال مادرید فکر می کند که یونایتد و پی اس جی جدی ترین مشتریانش هستند.

1140

اختصاصی

نظرات ۴

 • حاج علیرضا

  هر چه قدر مسی بیگناه بود اینم بیگناهه
  اینا همشون از این کارا میکنن فقط باید شانس بیارن که لو نرن

 • بهروزاحمدی realmadrid

  قهرمانی لالیگاودوازدهمین قهرمانی رئال تولیگ قهرمانان واسه بارساییهاخیلی گران تموم شده این ماجرای محکومیت مالیاتی رونالدوکه مسی ونیماردرش تخصص دارن ومحکوم شدن مطمئن باشیدکارمافیای مسی وبارساهست چون سلطان کریس رونالدوتوپ طلای پنجم روبزودی میگیره وبامسی برابرمیشه

  • صدرا اس اسی بارسایی

   همین کسی که داره خودشو میکشه میگعه رونالدو بیگناهه رئیس لیگه بعدشم شما که تیم پادشاهی بودید و دادستانی مادرید خیلی لطف کرد بهتون که گند سلطانتون رو اینقدر دیر اعلام کرد نه مثله نیمار که کل فصل یه پاش تو دادگاه بوده همیشه و تمرکز کافی رو نداشت

 • یلدا

  شکی ندارم که کریس جون هیچ کار خلاف قانونی انجام نداده...

برچسب ها