پورموسوی : زهیوی میلیاردی است ولی میلیاردی امضا نکرد/ مبعلی به کادر مربی های فولاد اضافه خواهد شد

پورموسوی-زهیوی-میلیاردی-است-ولی-میلیاردی-امضا-نکرد-مبعلی-به-کادر-مربی-های-فولاد-اضافه-خواهد-شد

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی فولاد خوزستان می گوید بمب نقل انتقالات فولاد خوزستان جوانانی هست از آکادمی این باشگاه در لیگ آینده برای فولاد بازی خواهند کرد.

به گزارش وبسایت نود، سید سیروس پورموسوی در مورد جوانگرایی در فولاد گفت: اعتقاد قلبی من جوانگرایی است، من به نیروهای جوان و مستعد اعتقاد دارم. از این رو 10 روز اول حضورم در باشگاه فولاد را به آکادمی این باشگاه اختصاص داده بودم. در این فصل چند بازیکن از آکادمی مان جذب خواهیم کرد که با آمدنشان تا چند سال دیگر نیز می‌توانند با آمادگی در این تیم کار کنند.

سرمربی فولاد خوزستان در مورد فعالیت باشگاه فولاد در نقل و انتقالات گفت:

ابتدا می بایست از بازیکنان فولاد که با ما تمدید کردند تشکر کنم. اما تشکر ویژه تر را از رحیم زهیوی و ایمان مبعلی دارم. با توجه به پیشنهادهایی که از تیم های دیگر داشتند در نهایت تصمیم گرفتند با فولاد قرارداد امضا کنند.

وی در خصوص مبلغ قرارداد رحیم زهیوی و ایمان معبلی گفت:

تا 10 روز دیگر باشگاه فولاد خوزستان لیست قراردادهای بازیکنان را انتشار خواهد داد. فولاد فصل آتی کم هزینه ترین تیم دوران فعالیت این باشگاه است. این درست که رحیم زهیوی بازیکن میلیاردی است، اما با ما قرارداد میلیاردی امضاء نکرد . ایمان هم شرایط زهیوی را داشت ولی از اختلاف پیشنهادهای 400 و 500 میلیونی چشم پوشی کردند و به فولاد آمدند.

پورموسوی ادامه داد:

رحیم زهیوی در تصمیم‌گیری آزاد بوده است. بنابراین وقتی فولاد را انتخاب کرد این موضوع نشان‌دهنده علاقه‌مندی او به خوزستان بوده است. در خصوص ایمان معبلی اضافه کنم ایمان بازیکن بزرگ و از اسطوره های باشگاه است که قرار بر این شد در پایان دوران بازی اش به جرگه مربی های فولاد اضافه می شود. بعد از این چند خرید بزرگ، باشگاه فولاد از فردا روز آرامی سپری خواهد کرد . اما با توجه به اینکه جای 5 بازیکن خالی در تیم وجود دارد قصد داریم تا روز سه شنبه تیم بسته شود سپس راهی اردوی زنجان خواهیم شد.

سرمربی فولاد خوزستان در مورد آخرین وضعیت دروازه بان آینده این تیم گفت :

احتمال ماندن وحیدطالبلو در تیم بسیار کم است از این رو با چند دروازه بان از جمله سوشا مکانی مذاکره کرده ایم. به هر حال ما شرایط را بررسی می کنیم و به دنبال انتخاب گزینه خوب برای فصل پیش رو هستیم.

وی درباره حضور بازیکنان جوان در کنار ستارگان فولاد گفت :

در کنار بزرگان تیم از بازیکنان جوان و جویای نام استفاده خواهم کرد. همیشه حضور با تجربه‌ها بالای سر جوانان راه را برای موفقیت جوانان جویای نام باز کرده است. اگر این کمک و اطمینان نبود جوانان ما نمی‌توانستند درست و مثل الان باشند ما جوانانی آورده‌ایم که آینده فولاد خواهند بود.

پورموسوی در پاسخ به این سؤال که برنامه‌ای برای جذب بازیکن از استقلال خوزستان دارد، گفت:

هرتیمی دوست دارد بازیکنان استقلال خوزستان را به خدمت بگیرد. بچه های این تیم از بازیکنان خوب و اخلاقی فوتبال ایران هستند که می‌توانند  به هر تیمی کمک کنند. ما دو بازیکن آزاد از این تیم در اختیار گرفته ایم. اگر این نقل و انتقال صورت نمی گرفت شاید در تیمی دیگر بازی می کردند. این درست نیست که بعضی ها یک طرفه قضاوت می کنند.

وی در انتها افزود:

روزی که مسئولیت قبول کردم برنامه‌ریزی بلند مدت دو ساله و یک برنامه کوتاه مدت داشتم اگر بمانم و اتفاق خاصی رخ ندهد انشالله با برنامه دو ساله در آینده نیز حرف‌های زیادی در باشگاه فولاد برای گفتن داریم.

 

 

2081

اختصاصی

نظرات ۷

 • پرسپولیس قهرمان

  بله فصل پیش هم پرسپولیس جام نگرفت ولی قهرمان شد

 • تیم چهارم پایتخت

  فکر کنم ششتقلال که 2 میلیاردی بهش پیشنهاد کرد و قبول نکرد

 • دختر پرسپولیسی

  خخخخ ۶۶تقلولیا : زهیوی از بچگی ۶۶تقلالی بود !!

 • علی دیلمی

  دورود به شرف زهیوی

 • صدر قرمزش قشنگه

  به پیشنهاد میلیاردی شیشتقلال نع گفت
  تا امید به تیم ملی بازم داشته باشه

  • 3☆☆4

   حالا مشکل تو چیه؟؟؟
   نترس ما همینجوریشم سه تا واسه شما کنار گذاشتیم.

 • amin fooladi

  عشقی تو سید کاپلو فقط بختیار رو یادت نره

برچسب ها