آسنسیو بعد از هت‌تریک در تیم ملی اسپانیا: باید متواضع بمانم

آسنسیو-بعد-از-هتتریک-در-تیم-ملی-اسپانیا-باید-متواضع-بمانم

وبسایت رسمی برنامه نود - مارکو آسنسیو بعد از هت‌تریک در دیدار تیم ملی زیر 21 ساله های اسپانیا مقابل مقدونیه، مصمم است که تمرکز خود را حفظ کند.

به گزارش وب سایت رسمی برنامه نود، در رقابت های جام ملت های اروپا زیر 21 سال، هافبک تیم رئال مادرید سه گل به ثمر رساند تا به پیروزی 5-0 اسپانیا مقابل مقدونیه کمک کند. بازی بعدی اسپانیا مقابل پرتغال خواهد بود و آسنسیو در این رابطه گفت:

می دانستیم که اولین بازی ما پیچیده خواهد بود چون باید خوب شروع می کردیم و فکر می کنم مقابل تیمی خوب که کار را برای ما سخت کرد، عملکرد فوق العاده ای داشتیم. برای خودم خوشحالم اما بالاتر از آن برای تیم خوشحالم. حالا باید به فکر بازی مقابل پرتغال باشیم چون رقابت ها بسیار کوتاه است و جایی برای اشتباه نیست. احساس خیلی خوبی دارم. مربی در خط حمله آزادی زیادی در اختیار من قرار داده و بسیار راحت هستم و در نقاط مختلف خط حمله حرکت می کنم. می توانستید ببینید که بسیار راحت و خوشحال هستم. می دانم که باید همچنان سخت تلاش کنم و آماده کسب فرصت باشم. همیشه آماده ام و در فرم بسیار خوبی به این رقابت ها آمده ام. باید متواضع باشم و به سخت کوشی ادامه دهم. تعریف و تمجید ها نباید روی من تأثیر بگذارد.

1771

اختصاصی

نظرات ۴

 • یووه قهرمان میشه خدا میدونه که حقشه

  متواضع بمانم اگر واقعا همین طور باشی به نظر میاد الگوی تو بیشتر مسی هست تا رونالدو با رفتن رونالدو و بودن چنین بازیکنانی رئال میتونه دوباره تیم دوست داشتنی باشه

  • حمید رئالی

   رئال الانشم یه تیم دوست داشتنیه و نیاز به دوست داشتن یه یوونتوسی نیس در ضمن اسمت خیلی جالبه اسمت فک کنم باید عوض کنی مثلا یووه قهرمان میشه مافیا میدونه که حقشه بعد از قضیه ی کالچو پولی دیگه تیم یوونتوس اعنبار گذشتشو نداشته

 • فرزاد بانه

  تو پسر قراره جای رونالدو رو بگیری .بازی شما واقعا دلچسپه

 • فقط اس اس.بارسا.قشقایی

  بنظرمن درآینده نزدیک این پسر به یکی ازستارگان بزرگ فوتبال تبدیل میشه چه ازلحاظ فنی چه اخلاقی

برچسب ها