کی‌روش: بعد از اختلافات با سرمربی پرسپولیس درس گرفتم/مسئولان سخاوت به خرج دهند چون مردم استحقاق یک جام جهانی فوق‌العاده را دارند

کیروش-بعد-از-اختلافات-با-سرمربی-پرسپولیس-درس-گرفتممسئولان-سخاوت-به-خرج-دهند-چون-مردم-استحقاق-یک-جام-جهانی-فوقالعاده-را-دارند

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی تیم ملی فوتبال ایران گفت: الان بهترین زمان است تا فدراسیون فوتبال افرادی که خواهان موفقیت تیم ملی نیستند را کنار بگذارد.

به گزارش وبسایت نود ، کارلوس کی روش با حضور در برنامه نبض ورزش در شبکه خبر درباره حادثه آتش سوزی در پرتغال گفت: یک تراژدی بزرگ برای کشور پرتغال بود. امروز مادر طبیعت دوران سختی را سپری میکند و امیدوارم این دوران هم در پرتغال سپری شود.

وی ادامه داد: زیاد منطقی نیست به اتفاقات گذشته بپردازیم. البته نمی‌شود گذشته را نادیده گرفت و همیشه باید از اشتباهات گذشته درس گرفت. همیشه باید آمادگی درس گرفتن از اتفاقات گذشته را داشته باشیم. البته به هیچ عنوان نمی‌توان موانع را فراموش کرد. چون اکثر این مشکلات برای فوتبال ایران همچنان پابرجاست. اما اگر بخواهیم درباره مسایل حال صحبت کنیم دستاورد فعلی یک دستاورد منحصربه‌فرد است.

کی‌روش افزود: در درجه اول انعکاس جهانی این اتفاق یک پرستیژ جهانی برای ایران ایجاد کرد و در داخل هم موجب شور و نشاط شد. وظیفه ما نیز خوشحال کردن مردم است و وقتی آنها خوشحال هستند می توانیم با آرامش بخوابیم. کلام اول من تحسین بازیکنان فوق العاده ای هستند که در اختیار داریم. تمامی تحسین من به عنوان یک مربی به بازیکنان برمی‌گردد که فوق العاده و سراسر انگیز بودند و فداکاری های آنها اندازه نداشت و هیچگاه این اندازه علاقه را در هیچ تیم ملی دیگری ندیده بودم. هیج وقت ندیدم این همه تلاش اما در ازای آن توقعات بازیکنان نیز تا این اندازه پایین باشد. در درجه دوم از کادر تیم ملی تشکر می‌کنم. برایم سفید و سیاه پوست و مسلمان و غیرمسلمان و ایرانی و خارجی ندارد و همه کسانی که زحمت کشیدند.  

سرمربی تیم ملی ادامه داد: من مربی آسانی نیستم و کادر من در روز ۱۴ تا ۱۵ ساعت عاشقانه کار می‌کنند. به هواداران نیز می‌گویم بدون آنها که با عشق تیم را همراهی کردند امروز اینجا نبودیم و همچنین تقدیر می‌کنم از مسئولان فدراسیون که تلاش خود را می‌کنند البته به منابع محدودی که در اختیار آنهاست هرچند که خیلی ها در ایران متوجه دستاورد بزرگی که به وجود آمده نیستند. همچنین باشگاه‌ها که آنها نیز جزیی از این موفقیت هستند. البته گاها آنها در صفحه اول روزنامه ها نیستند اما زحمات آنها زیاد بوده و از انها تشکر می کنم.

کی‌روش گفت: گاهی اوقات مسایلی بوده که بر سر آنها توافق نشده اما به نظرات مختلف احتیاج داریم. از همین سوتفاهم ها نور واقعی و مسیر درست مشخص می‌شود. گاها شاهد عدم احترام بودیم که برخی خطوط را رد کردند. امیدوارم فوتبال ایران این درس را گرفته باشد و بتوانند پشت کسانی که موفقیت فوتبال ایران را می‌خواهند بایستند. الان زمان آن است که خواهان کسانی که هنوز در فدراسیون هستند و خواهان موفقیت تیم ملی نیستند نباشیم و مسئولان کاری کنند که دیگر انها نباشند. بیایید درباره آینده صحبت کنیم.  همه می دانند چه کسانی را می گویم. به فدراسیون آمدند که مربی را اخراج کنند و دیگر دبیرکل وجود نداشت. الان باید درباره افرادی صحبت کنیم که استحقاق توجه را دارند یعنی کسانی که همیشه به تیم ملی لبخند زدند.

وی ادامه داد: در لحظه تاریخی در فوتبال ایران هستیم. در حال حاضر باید توقعات هواداران را پاسخ داد. وقتی درباره این مطلب صحبت می‌کنیم پتانسیل و علاقه از طرف هواداران وجود دارد. توقع هواداران این است که تیم ملی لبخند را روی آنها بنشاند. اجازه دهید با برخی اصحاب رسانه منفی‌گرا صحبت کنم. فدراسیون ما احتیاج به اعتبار بیشتر دارد چون با منابع مالی محدود و تجهیزات محدود تتایج خوبی در فوتسال و فوتبال ساحلی و ... گرفت. فدراسیون ایران یک فدراسیون عالی است که با توجه به منابع محدود کارهای بزرگی کرده. پرسپولیس نیز به جمع ۸ تیم برتر آسیا رفته است.

کی روش گفت: بازیکنان و تیم ملی هر آنچه توانستند برای تیم ملی فراتر از توقعات انجام دادند اما الان تیم ملی از شما می پرسد شما برای این تیم چه می‌کنید؟ الان صحبت شخص خاصی نیست بلکه صحبت از مردم است. هواداران توقعات بزرگی در جام جهانی از ما دارند و به عنوان مربی عرض می‌کنم هرچیزی کمتر از صعود به مرحله حذفی یک ناامیدی برای ماست. البته چه شخصی مسئول آن است. این کاملا تقصیر تیم ملی فوتبال ایران است که توقعات را بالا برده است.

کی‌روش ادامه داد: صعود ما راحت به نظر می‌آید اما به هیچ عنوان راحت نبود و الان باید بیشتر تلاش کرد و سخت کوشید، سخت‌تر و هوشمندانه‌تر از همیشه، هرچند که نیاز به حمایت مالی هم داریم.

وی در مورد ساختمان جدید تیم ملی گفت: این ساختمان یک میراث است برای آینده فوتبال ایران و یک مغز متفکر؛ بازیکنان و تیم‌های ملی در آینده مثل یک لابراتوار در آن رشد خواهند کرد. در این مورد قدم به قدم با تاج صحبت کردیم و دقیقاً همانند برنامه اصلی یک برنامه هم برای اینجا داشتیم و آن را برای آینده تطابق دادیم. تاج پیشنهاد داد یک سازمان برای تیم‌های ملی داشته باشیم ضمن اینکه معتقدم تا الان اشتباه فوتبال ایران این بوده است که هر کدام از تیم‌های ملی در یک جزیره بوده‌اند اما از این به بعد طبق فرمایش رئیس جمهور 80 میلیون، یک ملت و یک ضربان قلب خواهیم بود. ولی احتیاج به امکانات مناسب‌تری داریم که سطح بازیکنان را ارتقا دهیم. امیدوارم قبل از مرگم و یا حداقل تا زمانی که مربی هستم ببینیم که این امکانات در این مرکز فراهم شده است. در واقع این مرکز یک سرمایه‌گذاری خواهد بود برای فوتبال ایران.

سرمربی تیم ملی در مورد اینکه آیا کمک‌های ایرانی‌اش به تیم ملی باز خواهند گشت یا خیر، گفت: هیچ کدام از کادرم را دسته‌بندی نمی‌کنم و با کادر فعلی خوشحالم. ما افراد را برای جایگاه‌های خاصی انتخاب نمی‌کنیم. بلکه افراد مناسب در جایگاه‌های خود مشغول کار هستند. با کادر فعلی خرسندم و بار دیگر از تمام کسانی که در کنارم هستند تشکر می‌کنم. در گذشته نیز کادری بودند که تمام زندگی خود را گذاشتند و ما شاهد بودیم که 8 ماه بدون حقوق کار کردند و هیچ‌گاه هم شکایت نکردند اما الان زمان آن است که مسئولان هم‌نوع‌دوستی خود را نشان دهند و چیزی که کادر قبلی استحقاق آن را دارند به آنها بدهند.

وی افزود: قبلاً هم اشاره کردم که هیچ مشکل شخصی با هیچ فردی ندارم و از هیچ مطلبی برداشت شخصی نمی‌کنم. اما دو مطلب من حائز اهمیت است اول اینکه برخی افراد گاهاً خطوط احترام را رد می‌کنند و بازیکنانم را اذیت می‌کنند که با آن کنار نمی‌آیم، دوم اینکه هیچ‌گاه صندلی خودم را ترک نمی‌کنم تا به دنبال اختلاف بروم. به خصوص اگر اختلافات منافع تیم ملی را مختل کند، من عاشق دستیاران سابق خود هستم اما نمی‌خواهم آنها به خاطر من مشکل داشته باشند. بعد از 6 سال جنگیدن برای کارهایی که اعتقاد داشتم درست بودم، احساس کردم یک جایی باید این کتاب را بست.

کی‌روش که در برنامه نبض ورزش شبکه خبر صحبت می‌کرد در مورد تعامل تیم ملی با باشگاه‌ها گفت: سال اولی که آمده‌ام با سازمان لیگ و سرمربیان تیم‌ها جلسه داشتم و این را یادآوری می‌کنم چون برخی افراد فراموش می‌کنند. آن زمان تمام مسائل را گفتم اما سازمان لیگ و مربیان قبل از جام جهانی به آنها احترام نگذاشتند و الان دیگر نظرات متفاوتی داریم. یک سری از بازیکنان تأثیرگذار در آن برهه جام جهانی را از دست دادند چون برنامه‌ها درست پیاده نشد، پس من سریع درسم را یاد گرفتم و الان نگرش من این است که در جلساتی با مسئولان فدراسیون برنامه خود را تطبیق دادیم و تغییرات را هم انجام دادیم و به این نتیجه رسیدیم که این برنامه را تقدیم فدراسیون و سازمان لیگ کنیم.

وی افزود: بعد از اختلافات دی‌ماه سال گذشته با سرمربی پرسپولیس یک درس دیگر هم گرفتم؛ آن زمان من تنها بودم و در راه برنامه‌های تیم ملی هیچ‌کس از جمله رسانه‌ها از من حمایت نکرد و من تنها بودم و درسم را آنجا گرفتم. الان برنامه‌ها را تقدیم کردم و دیگر بستگی به آنها دارد. اگر آنها دفاع نکنند طبق تاریخ‌های فیفا برنامه‌ را جلو می‌بریم. اما اگر می‌خواهید تیم ملی به دور دوم جام جهانی برسد باید متفاوت عمل کنیم. اگر می‌خواهید در آخر متفاوت باشید باید در مسیر آماده‌سازی نیز متفاوت بود. هرچند که برای رسیدن به آنجا حمایت مالی و امکانات لازم را هم می‌خواهیم.

سرمربی تیم ملی در مورد اینکه آیا لیست این تیم برای جام جهانی بسته شده است یا خیر، گفت: تیم ملی خانه‌ای بدون در و پنجره است و همیشه در گذشته به بازیکنانم گفته‌ام صاحب پیراهن مقدس تیم ملی نیستید و فقط حق دارید آن را برتن کنید و مردم صاحب آن هستند.

کی‌روش در پایان گفت: بار دیگر تشکر می‌کنم از تمامی افرادی که در این مسیر از تیم ملی حمایت کردند و یک خواهش عمومی از مسئولان دارم که یک مقدار سخاوت به خرج بدهند چون بازیکنان ما استحقاق آن را دارند و مهم‌تر اینکه مردم هم استحقاق آن را دارند که جام جهانی فوق‌العاده‌ای داشته باشند.

 

 

2020

فارس

نظرات ۶۱

 • gaga

  کیروش عزیز درود بر تو....

  • امید

   متأسفانه در مدیریت ورزشی خودمون نه استراتژی و خط مشی داریم نه برنامه ریزی. واسه همینه یه مربی میاد میگه اینکارها را بکنید تا این موفقیت را براتون بیارم و درگیریهایی از نوع پارسال کیروش-برانکو هم ایجاد میشه. فعلاً همه چیز برعکسه

 • زندگی خوب بود...

  اختلافات رو خودت شروع کردی!
  اینکه تمام امکانات در اختیارت باشه و بری جام حهانی که هنر نیست. تمام لیگ های اروپایی بدون توقف برگزار می شن و تیم های ملی شون هم همیشه توی چهار تیم نیمه نهایی قرار دارند اما این مربی چپ و راست ایراد می گیره و بزرگترین هنرش هم استفاده از مسعود شجاعی پیر تو تمام بازیهاست. این شده خروجی تیم ملی ما!
  منتقدین مطلبم انصاف داشته باشید!

  • Emi

   حرفت درست
   ولی
   امکانات و فوتبال اروپا رو با اسیا و ب خصوص ایران مقایسه نکن!!!
   ما حتی از لحاظ امکانات و حرفه ای بودن تو اسیا حرفی واس گفتن نداریم! چ برسه ب اینک بخوایم طبق فیفا دی پیش بریم و ا اونطرف انتظار خروجی خوب داشته باشیم!!!!
   اصلا نباس خودمونو برنامه هامونو با جاهای دگ مقایسه کنیم

  • Amir

   داداش اولا اینجا اروپا نیست و بازیکن ها هم کیفت اونطوری ندارن اگه بازی های ایران مثل اروپا باشه که پس بازیکنا پس میوفتن دوما این همه امکانات که شما میگی همه مربیا داشتن چرا اونا نتونستن ؟؟!!

  • میثم

   خودت داری میگی تیمای اورپایی.آیا بازیکنانی ما در حد اونان؟ایا تمی ما در حد اوناس؟که بخوایم مثل اونا باشیم.تعصب علکی بد دردیه

  • آبی آسمانی

   داداچ کل دنیا و ایران کار بزرگ کیروش رو تحسین میکنه
   فقط یه عده هوادار تیمی مشخص اونم بخاطر مربی تیموشون از ایشون انتقاد میکنه.
   بدون گل خورده
   دو بازی زودتر صعود و سرگروهی قطعی
   رسیدن به رتبه زیر 25رنکینگ جهانی
   صدر آسیا
   و ...
   دیگه چه رکوردی نزاشته
   درود به کیروش بزرگ
   ادمین چاپ

  • Mahdi

   این حرف شما درسته که تو همه جای اروپا لیگ ها بدون توقف اجرا میشن . ولی کیفت بازیکن اونا و این که بدنسازی هاشون خیلی خوبه و با تاکتیک های بازی آشنایی کامل دارن فقط میام تو تیم ملی گرم میکنن و میرن تو زمین ولی تو لیگ های ما فقط دو سه تا تیم هستن که نسبتن خوبن .
   در مورد انتقاد های کیروش هم اون میدونه فدراسیون فقط دنبال منافع خودشه و به هیچ کدوم کاری نداره پس دست پیشا میگیره پس نیوفته
   امکانات ما در حد کره ی‌ جنوبی نیست ولی نتایج ما بهتر شده .

  • محمد اميري

   دوست عزيز پس شما هم انصاف داشته باشید
   روی بزرگترین هنر تفکر کنید
   زیر ساخت های ما در حد اروپاست ؟

  • ایییییرااااان...

   خودتم یکم انصاف داشته باش،مسعود تنها خروجی ماهست!!!؟؟؟این همه بازیکن جدید و جوون رو نمیبینی؟؟؟بی انصاف کیروش این همه تلاش کرده برا ما،و تیم جوون کرده،میگه که اگه میخواهیم از گروهمون بریم بالا باید بیشتر به تیم ملی بها داده بشه این حرف کجاش بی انصافیه؟

  • (Ehs@n(Perspolis

   واقعاقبول دارم حرفتوتقصیرکیروشه که باکارنامه موفقش توقع امثال شمابیمنطق هاروبالابرده.واقعامن موندم چی رویی دارین میاین اینجااینحرفارومیزنین

  • Amirsadr

   شبی که مهدوی کیا مهمون برنامه نودبود و برنامه درموردفوتبال پایه بود گفت ما اگه مشکلات فوتبالمون به کشورهای اروپایی بگیم باورنمیکنن وبهمون میخندن انقدرمشکلات بزرگ ما برای اونا سطحیه.من نمیدونم شما مشکلت چیه که اینجوری نظرمیدی اما هیچ وقت سطح فوتبال اروپا رو توهیچ زمینه ای با مامقایسه نکن.دوست عزیزما بخوایم یک برنامه یک ساله برای کشتی بدیم شایدبا پنج تا اردو بتونیم قهرمان جهان بشیم ولی یک کشوری که ضعیف تره مجبوره دوبرابر اردو بره که بتونه شایدخودش به تیم های بزرگ برسونه.ما با برنامه کیروش پیش بریم و همه چیزرو روال باشه و توقرعه کشی شانس بیاریم وهزاراما و اگردیگه شاید بتونیم ازگروهمون صعودکنیم.

  • amg

   اینگار قطر.کره.ژاپن.امکانات ندارن.من خودم پرسپولیسی ام اما چه امکاناتی ما زمین چمن هم نداریم. زیر ساخت های ما آنقدر ضعیف هست.که رئیس فدراسیون توی برنامه زنده افتخار میکنه که تونسته سوناوجکوزی برای تیم ملی آماده کنه.
   یا شاید فکر میکنی با امثال مربی های ایرانی که تجربه ی همه جورشو داشتیم میتونستیم زودترازاین به جام جهانی برسیم.الان سعود کردیم استرس سعود .امی به بازی آخر‌.اما اگر ها یادت رفته داداش.

  • Adel

   کاربر کی‌ روش بی‌ جام سکوت کن لطفاً

 • علی 6×4=24 ابدی

  از حضور تیم ملی در جام جهانی به خودم میبالم . ولی نوع فوتبال تیم ملی خیلی جذاب نیست برام . چون عاشق بازی هجومی هستم . کیروش هرچقدر هم که بزرگ باشه ! به نظرم مربی خوبی نبوده و نیست . امیدوارم کسانیکه اینو میخونن ، به نظرم احترام بگذارن . زنده باد ایران . عاشق برانکوام بدون تعصب رنگی .

  • آبی آسمانی

   قشگ مشخصه که بدون تعصب صحبت کردی
   منم به شخصه به نظرت احترام میزارم خخخ

  • cr7

   تو اگه ایرانی بودی اسم برانکو رو وارد بحث ملی نمی کردی

  • __merdad__

   اولش عرض كنم منم مثل شما يه پرسپوليسيم،اما با نظرت موافق نيستم،نميشه منكر كلاس مربي گري كيروش شد،انضباط تيم تو هيچ سالي اين طور نبود،انسجام دفاع تيم،٨بازي بدون گل خورده،ريشه كن كردن بازيكن سالاري، سبك بازي برانكو مورد الاقه من هم هست اما متاسفانه برشي كه بايد داشته باشهُ نداره،مثال زيادي هم ميشه زد در اين رابطه،راحت ترين صعود به جام جهاني،بايد منتقي نگاه كنيم و اينكه چه چيز ميكاريم و چه چيزي انتظار داريم برداشت كنيم،از هم گروهي هاي خودمون نگاه كن هذينه و امكاناتشون در چه سطحي هست و ما در چه سطحي هستيم

  • ali

   معلومه از روی تعصب نمیگی که عاشق برانکویی.
   اصلا این اشتباه است که بخوای برانکو رو با کیروش مقایسه کنی چون اصلا برانکو در حد کیروش نیست

 • behnam

  عشقی بخدا

 • reza

  زمین چمن نداشتن ولباس که فکرکنم ادیداس کشید کنار صداشم درنمیارن
  واقعا مشکلات خنده داره با فدراسیون ژاپن وروسیه وهلند واصلاچین تفاهم نامه امضامیکنند یه زمین چمن وارد نمیکنن!
  کی روش یک ادم وطن پرسته باید حفظ بشه تا بازنشستگیش
  ولی نمیذارن میان جام های برانکو روباهاش مقایسه میکنن که همشو تو المپیک وجام جهانی بدست اورده وبا انگولا مساوی کرد بااون بازیکن سالاری ورتبه خنده دار15 ...زنده باد کی روش کبیر

  • Ziba

   کروش آدم بزرگیه برانکو هم همین طور. فکر می کنی درسته برای نشون دادن علاقت به کیروش برانکو رو بکونی؟البته به شرط اینکه تعصب و مثلا استقلالی بودند باعث تنفرت از برانکو نشده باشه

  • pouriya

   وطن پرست حتمن ایران وطنشه یادت رفته میخواست ول کنه بره ساحل عاج شاید وطن اونارو بیشتر دوست داره ؟؟؟؟ رتبه خنده دار 15؟؟؟؟؟؟؟ خوددرگیری داریا کشورتو رسونده به رتبه 15 جهان مسخره میکنی؟؟؟؟؟؟؟ با انگولا مساوی کنی بهتره تا به 3تیم گروهت ببازی
   من مخالف کیروش نیستم ولی وقتی یه مشت ادم زیر سن قانونین میان کانت میزارن لجم میگیره فقط خواستم بگم ساحل عاج یادت نره
   ادیمن جان بچاپ ممنون

  • مسعود هاشمی

   در جواب پویا عزیز یا شما سنت خیلی کمه یا خیلی پیری الزایمر داری ایران 2014با نیجریه مساوی کرد نتایج ایران 2006 با 2014 مقایسش میزارم ایران 0پرتقال 2-ایران1مکزیک3-ایران1انگولا1 اینا سال 2006 حالا سال 2014 ایران 0نیجریه-0 ایران0 ارژانتین 1-ایران1بوسنی3 من دقیقا یادمه مهدوی کیا به عنوان کارشناس امد برنامه ورزشی گفت سخترین بازیمون با بوسنیه تیمی که هم بازیسازش فوق العادس هم مهاجمش

  • علی

   همش میگید صعود راحت؟؟؟ در گروه 6 تیمی دو تا بازی به آخر صعود کردیم ودر سال 2006 ( زمان برانکو)هم ما یک بازی مونده به آخر در گروه 5 تیمی صعود کردیم تازه ما با برانکو یک مقام قهرمانی بازی های آسیلیی و یک سومی جام ملت های آسیا ( با نامردی داور در بازی با چین) هم بدست آوردیم تازه اگر اون رفتارها با برانکو نمیشد و جام جهانی 2010 رو هم مربی بود صد درصد به جام جهانی صعود میکردیم ولی چون برانکو مربی مشهوری نبود سرش رو بریدیم انقدر فشار روش زیاد بود که جرات نکرد دوباره بیاد ایران البته فقط برانکو جنگندگی و برش کیروش رو نداشت و زیر با فشار همین هایی که میخواستند کیروش رو هم دک کنند کم آورد البته کیروش تو این یک زمینه واقعا منحصر به فرد هست

 • pouriya

  عه حالا خوبه انصافشو داری میگی خارج از وقت فیفا زمان میخوام چون خیلیا سطح فوتبالیشون به اینجا نمیرسید و به برانکو که داشت حق میگفت میتاختن حالا دمت گرم مردونگی کردی گفتی خارج از فیفا دی .... درسته موفقیت تیم ملی در درجه اوله ولی شما هم باید راه بیای دیگه نه اینکه لیگ کلن دوهفته تعطیله شما یه هفتهشو بدون لژیونر ها میری اردو الان تا دلت میخواد اردو بزار کسی کاری نداره همه حمایتت هم میکنن ولی قرار نیست کلن لیگو تخته کنن که ..... 6تقلالیا نظر ندن چون بازیکنا پرسپولیس درگیرن شما هر وقت بازیکن داشتید اظهار نظر کنید

  • محمد

   واقعا واسه شما تازه به دوران رسیده ها متاسفم ، ۴ سال پیش با ۸ تا بازیکن فیکس استقلال رفتیم جام جهانی و ما هیچی نگفتیم چون تیم ملی بود و رنگ مهم نبود ، حالا شما با ۴ تا و نصفی بازیکن که اکثرا تعویضی بودن (سید جلال ذخیره منتظری ٬ امیری شاید آخرای نیمه دوم ، طارمی ذخیره دژاگه و قوچان نژاد بجز چند بازی آخر) و دادید به تیم ملی و نشستن رو نیمکت دیگه خدا رو هم بنده نیستید ؟ متاسفم براتون

  • عشق است برانکو

   مطمئن هستی چیزی فتح الله زاده و قلعه نوعی نگفتند ۶ تایی !؟ منتها جمعیتتون و دو دستگی هایتون باعث شد توان مقابله با خواسته های غیر منطقی این مربی را نداشته باشید. اگر هم کسی فکر میکنه بخاطر پنجمین صعود ایران بهدجام جهانی این مربی اجازه داره به برانکو متلک بندازه و پرسپولیسی ها سکوت می کنند ، سخت در اشتباهه

  • pouriya

   همون 4 سال پیش با 8 تا فیکستون دیدیم چه گلی به سرمون زدید صعودمون که شانسی با تک گل گوچی به کره بود جام جهانی هم به سه تا تیم گروهمون باختیم .... امسال دو بازی مونده به پایان بازیا ایران صدر نشینیش قطعی شده همون 4 سال پیش هم شماها تیم ملی رو فنا کردید

 • amir

  اقای کیروش ما پشتیبان تیم ملی هستیم همیشه....ولی هیچوقت با پرسپولیسی ها دیگه درگیر نشو...چون ما حرف زور تو کتمون نمی ره...شما مربی خوبی هستی ولی باید منافع باشگاه ها هم تامین بشه...احترام همیشه احترام میاره...ما با تیم های دیگه فرق داریم...فک نکن که تو یه مقطع با استقلال مشکل داشتی هیچی نشد...ما اکثریت فتبالی ها رو تشکیل می دیم...چه بعضی ها خوششون بیاد چه نیاد این یه حقیقته.

  • رامین

   نه عزیزم این بخاطر اینکه استقلالیا باشخصیتن و منافع ملی براشون مهمتره، اونموقع که 7تا بازیکنه استقلال فیکس بودن تو تیم ملی استقلالیا چیزی نگفتن بخاطر تیم ملی، شما با 5تا بازیکن که همیشه 3تاشون نیمکت نشینن کلی شلوغش کردین ، تقصیر خودتون هم نیست این چیزا ذاتیه، حالا خداروشکر امسال بعد 10 سال قهرمان شدین دیگه این یه سال تا جام جهانیو بی زحمت ساکت بشین، بعدشم تقصیره خودتونه وقتی اوله فصل میرین امیری بیرانوند سیدجلالو که بازیکنه ملین میخرین باید فکر وقتی تیم ملی احتیاجشون داره رو هم بکنین، امسال دیگه بزارین کیروش کارو بکنه ، هوچی بازی در نیارین

  • Morteza

   حرف حساب بزنید همه قبول دارن رامین خان.....یادمون نرفته همین چند وقت پیش یک امید نورافکن رو داده بودید تیم جوانان...فقط یکی اونم بیست ساله بعد ازینکه ششتا خوردین دیدیم چه حمله ای از جانب استقلالی ها شد ...که چرا امیدو دادین اگر نمیرفت شش تا نمیخردیم و پنج تا میخوردیم و صدتا میزدیم .....مشکل شما استقلالیا اینه که زود فراموش کن هستین ...چیزی که به ضررتونه زود فراموش میکنید ...اونهایی ام که الکی ملی ملی میکنن و عشق تیم ملی و کشور هستن پس چرا نصف بیشترشون رفته بودن سایت باشگاه الهلال و با چند زبان پست گذاشتن که پرسپولیس خلاف کرده و این حرفا....در کل عشق است تیم ملی ایران عشق است پرسپولیس عشق است ایرانی در مصاف با خارجی ها حتی استقلالی ها هم خارج از کشور موفق باشند ان شالله .....همیشه عیب دیگران رو میبینید از عیب های خودتون هم یادتون بیاد الزایمر نداشته باشین

 • ارتش 80 میلیونی

  امیدوارم جان اتش نشانان در هر جای گیتی از گزند به دور ماند و همه انسانها در خلوت خود به طبیعت احترام بگذارند و فرهنگ اجتماعی داشته باشند.

 • دختر پرسپولیسی

  آقای کیروش لطف کن بیخیال پروفسور شو چرا این بحث و باز شروع کردی؟؟!! برانکو و تیمش به آرامش نیاز دارن

  • cr7

   عجب رویی دارید

 • علی اکبر

  لایک داری. مردم حتما قدر مربی که جز دوازده مربی برتر دنیاس را میدونن و همه خواهان رفتن به دور حذفی جام جهانی هستند و از شما و تیم ملی ایران حمایت میکنن بدون هیچ رنگی اینجا تیم ملی و منافعش مطرح هست.

برچسب ها