تولیسو: رقم انتقالم من را تحت فشار قرار می دهد؛ پیوستن به بایرن مونیخ را هنوز باور نکرده ام

تولیسو-رقم-انتقالم-من-را-تحت-فشار-قرار-می-دهد؛-پیوستن-به-بایرن-مونیخ-را-هنوز-باور-نکرده-ام

وبسایت رسمی برنامه نود - کورنتن تولیسو می گوید قصد دارد در سریع ترین زمان ممکن تبدیل به یکی از بازیکنان ثابت بایرن مونیخ شود.

به گزارش وبسایت نود، کورنتن تولیسو هافبک 22 ساله فرانسوی از فصل آینده با پیراهن بایرن مونیخ به میدان می رود. این هافبک جوان با انتقالی 41.5 میلیون یورویی از لیون به بایرن مونیخ پیوست.

تولیسو در مصاحبه با Téléfoot درباره پیوستن به بایرن مونیخ و اهدافش گفت:

هدف من این است که تبدیل به یکی از بازیکنان اصلی بایرن مونیخ شوم. همه چیز خیلی زود انجام شد، به محض اینکه فهمیدم بایرن مونیخ من را می خواهد و پیشنهاد آن ها جدی است یک لحظه درنگ نکردم. من نمی خواستم لیون را ترک کنم اما در عین حال می خواستم چیزهای بهتر و بزرگ تر را تجربه کنم و با بایرن مونیخ این شرایط مهیا می شود.

سخت ترین چیز در بایرن مونیخ برای من می تواند شروع کار باشد، می خواهم تبدیل به بازیکنی مهم برای بایرن شوم و همراه تیم ملی به جام جهانی بروم. اگر من بتوانم در بایرن مونیخ تبدیل به بازیکنی مهم و تعیین کننده شوم آن زمان در تیم ملی زمان بیشتری برای بازی به من می رسد و می توانم توانایی های خود را نشان دهم.

زمانی که آنچلوتی اولین تماس را با من برقرار کرد من کمی مضطرب و نگران بودم، او گفت که بایرن مونیخ باشگاهی بزرگ است و می تواند گامی بعدی و بزرگ تو باشد.

هنوز کاملا متوجه اتفاقی که رخ داده نشده ام اما خیلی خوشحالم که با باشگاهی نظیر بایرن مونیخ قرارداد امضا کرده ام. در حال حاضر همه چیز برای من تغییر کرده است. من دیگر در کنار خانواده ام زندگی نمی کنم و دوستانم با من نخواهند بود اما آماده ام.

مبلغ انتقال شاید من را کمی تحت فشار قرار دهد، انتظارات از من بالاست اما می خواهم نشان دهم که ارزش پرداخت چنین رقمی را داشته ام.  

رقم نهایی انتقال تولیسو با اضافه شدن پاداش ها می تواند به 47.5 میلیون یورو برسد. انتقال تولیسو با رقم 4.15 میلیون یورو تبدیل به گرانقیمت ترین خرید تاریخ بایرن مونیخ و بهترین فروش تاریخ باشگاه المپیک لیون شد.

 

7899

اختصاصی

نظرات ۰

اولین نظر را ثبت کن

برچسب ها