معروف: ورزش حرفه ای بالا و پایین دارد/ متاسفانه در لیگ جهانی امسال خوب پیش نرفتیم

معروف-ورزش-حرفه-ای-بالا-و-پایین-دارد-متاسفانه-در-لیگ-جهانی-امسال-خوب-پیش-نرفتیم

وبسایت رسمی برنامه نود - کاپیتان تیم ملی والیبال ایران گفت: ورزش حرفه ای افت و خیز دارد، مهم این است که از آنها برای آینده درس بگیریم.

به گزارش وبسایت نود ، سعید معروف پس آخرین دیدار ایران در لیگ جهانی سال 2017 افزود: طبیعی است که امسال لیگ جهانی خیلی خوبی برای ایران نبود. شرایط ایران هم ایده آل نبود. ورزش همین است و روزهای خوب و بد و تورنمنت خوب و بد دارد، متاسفانه در لیگ جهانی امسال خوب پیش نرفتیم.

وی با بیان اینکه بچه های تیم ملی زحمت خود را کشیدند و آنچه در توان داشتند، به نمایش گذاشتند، گفت: متاسفانه صعود نکردیم ولی بار دیگر یادآوری می کنم که طبیعت ورزش همین است.

کاپیتان تیم ملی والیبال در پاسخ به این سئوال که به نظر شما مشکل والیبال ایران چیست که امسال نتوانسته پاسخ گوی افکار عمومی باشد، گفت: نقاط ضعف و قوتی داریم که باید بعد از بازی ها بنشینیم فیلم بازی ها را ببینیم. مربیان نیز این بازی ها را آنالیز کنند و اطلاعات آنان را به بازیکنان انتقال دهند.

وی تصریح کرد: در مجموع نقاط ضعف بیشتر از قوت ها بوده و توانایی والیبال ایران بیش از این است و باید در آنالیزهای بعدی اشکالات را پیدا و برطرف کنیم و از این مسابقات برای آینده کسب تجربه کنیم.

معروف با ابراز قدردانی از مردم و هوادارانی که در این مدت از تیم ملی والیبال حمایت کردند، گفت: از تمامی دست اندرکاران تیم ملی نیز تشکر و قدردانی می کنم. پایانی خوبی برای والیبال ایران در این تورنمنت نبود، اما به اندازه ای حرفه ای شدیم که با روزهای خوب اوج نگیریم و در روزهای بد همه چیز را فراموش کنیم.

کاپیتان تیم ملی والیبال ایران در پایان گفت: ورزش حرفه ای بالا و پایین و افت و خیز دارد، نکته مهم این است که از همه آنان درس برای آینده بگیریم.

تیم ملی والیبال ایران با پذیرش شکست برابر روسیه به کار خود در لیگ جهانی سال 2017 پایان داد. ملی پوشان کشورمان در 9 مسابقه خود سه برد و 6 شکست تجربه کردند.

 

 

2020

نظرات ۱۲

 • علی

  یعنی بازم میخوای بازیکنی پرفسور

  • اس اسی تاجی

   یعنی الان چون معروف اسپک هارو خراب میکنه میگی نباشه ؟
   معروف هنوز یک پاسور درجه 1 جهان ، اینکه اسپکر های ما نمیتون توپ تو زمین حریف بخوابونن یاهمش میزنن بالا یا اوت یا دفاع میشن گهگداری هم که توپشون وارد زمین حریف میشه راحت دریافت میکنن این مسائل مشکل معروف نیست وقتی دفاع روی تور خوب عمل نمیکنه تقصیره معروف نیست وقتی لیبرو یه توپ ساده رو درست دریافت نمیکنه و برای پاسور درست ارسال نمیکنه مشکل معروف نیست اگر اسپکر های ما همچون معنوی نژاد باشن مشکل ایران حل میشه اگر سرویس سرعتی بزنن مشکل حل میشه اگر دریافت مناسب داشته باشن مشکل حل میشه ما تو این لیگ جهانی دریافت زیاد داشتیم ولی دریافت ها زیاد مناسب پاسور نیست
   مرسی ادمین اگر بچاپی

 • میثم تاجی بارسایی

  بهترین پاسور دنیایی... فقط بعضی موقعا کل کل میکنی با حریف که اعصاب خورد کنه... در خدمت تیم باش سعید جون

 • نادر

  اتفاقا خوب پیش رفت چون جوانانمان نشان دادند میتوانند جا به پای بزرگان بگذارند بازی عالی بود جلوی روسیه اگر به این تیم استرس وارد نشود در سالهای اینده امید به قهرمانی خواهیم داشت فقط این عبادی پور باید بیشتر ریلکس باشه انگاری از پیش بازنده است چرا اعتماد بنفس نداره انگاری کپ کرده

 • محمد

  اگه حرفه ای باشین که بالا پایین نمیشین

 • man.utd

  معروف در واقع علی کریمی والیباله و تیم خراب کن
  موسوی و معروف باید خداحافظی کنن و برن

 • rezaaa4

  سرتو بالا بگیر مشتی..
  با یه برد عاشقتون نشدیم که با یه باخت قیدتونو بزنیم
  #حمایت

 • دختر پرسپولیسی

  با چه رویی مصاحبه میکنید
  متاسفم

 • ساسان

  داداچ خوب شد باختید،یعنی این باختا واقعا لازم بود برا تیم ملی
  خیلی خیلی باد داشت تیم ملی
  اخیرا دقت کرده بودین چقدر مغرور بودن،یه جورایی از بالا همه چیو نیگا میکردن
  اصلا اینگار نه اینگار اون بچه های ساده و دوست داشتنی دو سه فصل قبل بودن
  غرور کار خودشو کرد

 • ونوس

  آقای معروف ! بله ، هر مسابقه ای برد و باخت و بالا و پایین داره ولی غیرت و روحیه جنگندنی بالا و پایین نباید داشته باشه !

 • H

  شما يه چند نفر ديگه از تيم خداحافظى كننين تيم درست ميشه باشه

برچسب ها