دمبله بار دیگر زیر ذره بین بارسلونا قرار گرفت

دمبله-بار-دیگر-زیر-ذره-بین-بارسلونا-قرار-گرفت

وبسایت رسمی برنامه نود - باشگاه بارسلونا فصل گذشته در پی به خدمت گرفتن عثمان دمبله از رن فرانسه بود اما در نهایت این بازیکن راهی دورتموند شد با این وجود کاتالان ها باز هم در پی به خدمت گرفتن او از زنبور ها هستند.

به گزارش وبسایت نود، وینگر جوان دورتموند که عملکرد درخشانی در فصل گذشته داشته است بار دیگر تحت نظر مسئولین بارسلونا قرار گرفت. به گزارش نشریه L’Equipe روبرت فرناندز فصل گذشته نیز این بازیکن را تحت نظر داشت اما این بازیکن راهی دورتموند شد. با این وجود تمجید ساموئل اومتیتی و همچنین مصاحبه های سفیر بارسلونا، اریک آبیدال از هموطن خود باعث شده است تا صحبت هایی در خصوص احتمال پیوستن او به بارسلونا شنیده بشود. با این وجود ایجنت این بازیکن، موسی سیسوکو در مصاحبه با این نشریه فرانسوی گفت:

عثمان در حال حاضر در تعطیلات به سر می برد و من نمی توانم در خصوص آینده او صحبتی انجام بدهم. باشگاه های بزرگی در اروپا وجود دارند که علاقه مند هستند تا عثمان را به خدمت بگیرند و این نشان دهنده توانایی های بالای او است.

وینگر 20 ساله فرانسوی در 49 دیداری که برای دورتموند به میدان رفت 10 گل و 21 پاس گل را به نام خود ثبت کرد، او توانایی بازی در تمامی مناطق خط حمله را دارد. با این وجود این نشریه از هزینه احتمالی این بازیکن برای بارسلونا صحبتی نکرده است. دمبله فصل گذشته با 15 میلیون یورو از رن راهی دورتموند شده بود.

1899

اختصاصی

نظرات ۶

 • میثم تاجی بارسایی

  مگه این لامذهب رایولا میذاره بارسا بازیکن بخره؟؟ ایجنت ۹۰ درصد بازیکنای اروپاس!!

 • بهروزاحمدی realmadrid

  دمبله یه استعداده بینظیره

 • حسین

  حالا شما قبول نکنین ولی در سالهای اخیر بازیکنایی که سفیدپوست نیستن تو بارسا موفق نبودن ازبس متاسفانه نژادپرستی وجود داره..حتی دنی آلوز رو فرستادن بره با اون کیفیتش...اتوئو سر مسائل نژادپرستی با زلاتان عوض شد..یحیی توره هم با اون بازیش حذف شد...حیف از دمبله که بره بارسا و بخاطر حاشیه هاش محو بشه کسی هم نفهمه چرا حذف شده

  • علي

   داداش از كجا اينارو داري ميگي؟باشگاهي به بزرگي بارسا كه اخلاق مداريش توي دنيا زبان زده تو ميگي نژاد پرسته؟؟اصلا چيزي از فلسفه بارسا ميدوني؟

 • صادق

  اگه بارسا بخاد اينو بخره و مثل اردا توران ازش استفاده كنه بهتره نره دمبله اونجا چون حيف ميشه چون بازيكن جوون و خيلي اينده داريه

 • صدرا اس اسی بارسایی

  این پسر فوق العادست فقط بزگترین مشکل اون مینو رایولاست

برچسب ها