فرناندو سانتوس: نتیجه عادلانه بود؛ کمک داور ویدئویی گیج کننده است

فرناندو-سانتوس-نتیجه-عادلانه-بود؛-کمک-داور-ویدئویی-گیج-کننده-است

وبسایت رسمی برنامه نود - فرناندو سانتوس، سرمربی تیم ملی پرتغال بعد از تساوی 2-2 تیشم مقابل مکزیک در جام کنفدراسیون ها، به انتقاد از کمک داور ویدئویی (VAR) پرداخت.

به گزارش وب سایت رسمی برنامه نود، تیم ملی پرتغال در دقیقه '21 این مسابقه توسط نانی به گل رسید اما با بازبینی تصاویر، به علت آفساید مردود اعلام شد و در حالیکه به نظر می رسید تصمیم درستی است اما سانتوس در صحبت های پس از بازی خود گفت:

این ها قواعد فوتبال هستند و اگر (VAR) به نفع فوتبال است، بسیار خوب. هنوز هیچکس به خوبی آن را درک نکرده است. آفساید به صحنه قبل از شوت کریستیانو رونالدو که به تیر دروازه برخورد کرد، مربوط می شد. این بسیار گیج کننده است. در صحنه گلزنی سدریک سوارس هم توقف صورت گرفت. همیشه روی صحنه گلزنی ما این اتفاق افتاد. بیایید بپذیریم.

سانتوس در پایان راجع به گلزنی هکتور مورنو در ثانیه های پایانی و کسب تساوی در گام نخست، گفت:

ما با تیمی بسیار خوب بازی کردیم که بازیکنان تکنیکی دارد. در ابتدای بازی نتوانستیم کنترل زیادی روی توپ داشته باشیم اما سپس موفق شدیم بازی را متعادل کنیم و در پایان هم می توانستیم پیروز شویم. نتیجه عادلانه بود چرا که مکزیک هم خوب بازی کرد.

1771

اختصاصی

نظرات ۳

 • ابراهیم

  ویدئو چک زیبایی و هیجان فوتبال را از بین می برد ...

 • درجستجوی حقیقت

  نبایدانتقادکنه.خوب وقتی داوراشتباه کرده چرامکزیک بایدمتضرر می شد؟عدالت خوبه امروز به ضرر شمااجراشدفرداحتمابه سود شمااجرامی شه.مثل والیبال که حالا خیالمون راحته به ناداوری نمی بازیم.

 • حامد نقدی

  آدمهای بی‌انصاف وقتی یه چیز به ضررشون می‌شه سریع لب به انتقاد می‌گشایند ولی اگر همین قضیه گل افساید اگر به سودشون می شد. میومد و کلی تعریف که دمش گرم عجب چیز خوبیه. خب گل آفساید زدید توسط تکنلوژی مردود شده. این دیگه گلایه نداره که.
  اگه ویدئو چک بود الآن بارسلونا قهرمان لالیگا بود و رئال هم بدون جام و همه منتقد زیدان ولی الآن همه چیز برعکس شده. طرفداران رئال هم خوب می‌دونن چی می‌گم.

برچسب ها