به صورت نا خواسته از سپاهان جدا شدم/ سپاهان نباید به بازیکن خاصی متکی باشد

به-صورت-نا-خواسته-از-سپاهان-جدا-شدم-سپاهان-نباید-به-بازیکن-خاصی-متکی-باشد

وبسایت رسمی برنامه نود، حسن جعفری گفت: سه سال پیش به صورت نا خواسته از تیم فوتبال سپاهان جدا شدم و دائم در فکر بازگشت به سپاهان بودم.

به گزارش وب سایت نود، حسن جعفری بازیکن جدید تیم فوتبال سپاهان، در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار سایت نود در اصفهان در خصوص اولین جلسه تمرین این تیم ریز نظر کرانچار اظهار داشت: ما بخاطر هدفی که داریم باید تمرین های پر فشاری رو انجام بدهیم و آمادگی این کار را هم داریم.

جعفری در خصوص خرید های این فصل تیم فوتبال سپاهان و اینکه چقدر می توانند به این تیم در فصل جدید لیگ برتر کمک کنند گفت:

بازیکنان خوبی هستند، ساسان هم که تا مرز آقای گلی فصل قبل پیش رفت ولی کمی بد شانسی آورد، بقیه بازیکنان هم یا ملی پوش هستند یا ستاره تیم خودشان بوده اند. سپاهان باید یک تیم باشد نه اینکه به بازیکن متکی باشد، به نظرم بازیکنان خوبی جذب سپاهان شدند.

حسن جعفری در پاسخ به این سوال که چه حسی نسبت به بازگشت مجدد به سپاهان داری، اینگونه پاسخ داد:

سه سال پیش به صورت نا خواسته از تیم فوتبال سپاهان جدا شدم و دائم در فکر بازگشت به سپاهان بودم. هواداران سپاهان بی نظیر هستند، جدا از استقلال و پرسپولیس، سپاهانی ها جزء تیم های پر طرفدار است که تعریفشان همه جا هست و وقتی سر تمرین تیم حاضر می شوند سردی و کسلی تمرین را از بین می برند.

جعفری در پایان در خصوص صعود تیم ملی به جام جهانی گفت:

خدا شکر، ما خیلی خوشحالیم، خیلی لذت بردیم از بچه های تیم ملی که انقدر عالی کار کردند آقای کی روش هم‌‌ فوق العاده بود و امیدوارم در جام جهانی موفق باشند.

 

 

 

2081

اختصاصی

نظرات ۲

  • Sepahan

    بازیاتو یادم نمیره ...

  • asad

    ماشالله پسر امیدوارم تو هم موفق باشی

برچسب ها