مدیر اجرایی میلان: دوناروما و رایولا به ما ۱۰۰ میلیون ضرر زدند

مدیر-اجرایی-میلان-دوناروما-و-رایولا-به-ما-100-میلیون-ضرر-زدند

وبسایت رسمی برنامه نود - مدیر اجرایی میلان اذعان کرده دروازه بان جوان این تیم و ایجنتش ضرری ۱۰۰ میلیونی به این تیم زدند.

به گزارش وبسایت نود، مارکو فاسونه در جدیدترین مصاحبه خود ضمن رد ادعاهای مینو رایلا مبنی بر اینکه میلان محیطی خصمانه برای دوناروما درست کرده و این دروازه بان ۱۸ ساله را تهدید کرده گفته این باشگاه در صورت تغییر نظر دوناروما با آغوشی باز از او استقبال می کند. 

فاسونه در مورد حواشی ایجاد شده پس از تصمیم دوناروما برای سر باز زدن از تمدید قرارداد به نشریه کوریره دلا سرا گفته:

کسی نمی تواند حق افراد برای تصمیم گیری را زیر سوال ببرد اما گرفتن تصمیمی قانونی یک بحث است و عمل کردن براساس اخلاق حرفه ای یک بحث دیگر است. تلخی ماجرای دوناروما به خاطر رفتار ناراحت کننده طرف مقابل است. آن ها می توانستند بدون ضربه زدن به باشگاه تصمیم به جدایی بگیرند. دوناروما و رایولا حدود ۱۰۰ میلیون یورو به میلان ضرر زدند. 

اگر دوناروما در ۱۸ سالگی اینقدر ارزش دارد، به خاطر سرمایه گذاری میلان است. تنها کافی بود او می گفت قصد ماندن ندارد تا ما قراردادش را با بند فسخی منطقی تمدید می کردیم. الان رئال مادرید پولی که باید به میلان می داد را به ایجنت دوناروما می دهد. حداقل این پول می توانست خرج فوتبال ایتالیا شود. 

دوناروما در تمامی تماس های مستقیم و غیرمستقیم می گفت که قصد ماندن دارد. نظر او تا دو روز پیش از جلسه پایانی با رایولا اینگونه بود. رایولا از طرف دیگر همیشه می گفت آماده مذاکره نیست. ما نمی خواهیم شاهد رفتارهای تندی که از سوی عده ای از هواداران سر می زند باشیم. 

به عنوان یک باشگاه نمی دانم دیگر برای دوناروما و خانواده اش چه کاری باید می کردیم. اگر دوناروما تصمیمش را عوض کند، میلان با آغوشی باز از او استقبال می کند و هواداران هم در نهایت این موضوع را فراموش می کنند. جیانلوئیجی توسط ما تهدید نشده است. ما تنها گفتیم او در این تابستان فروشی نیست و مونتلا هفته به هفته در مورد حضورش در ترکیب تصمیم خواهد گرفت. البته نمی توانیم ریسک کنیم و باید دروازه بان جدیدی به خدمت بگیریم. 

۲۰۳۱

اختصاصی

نظرات ۷

 • مجيد از مشهد

  اين پسرك زبون دراز تازه به دوران رسيده رو اگه ميلان آدمش نكرده بود الان بايد در ليگ دو جوانان ايتاليا بازي ميكرد

  • only ac milan

   هر چی باشه بازم میلانی ... جوری ناراحت نباشید که انگار باشگاه رو از دست دادیم

 • محمد

  عملا فریبتون داد رایولا . نباید به حرفشون گوش میدادید و باید تا دیر نشده و کار به یک سال نکشیده بود میاوردینشون سر میز قرارداد

  • علیرضا م.

   این رایولا، آدم عجیبیه...
   از مدیران میلان بعید بود این اشتباه! حیف پول که به جای اینکه به تیم سازنده برسه، باید به دلال برسه :|

 • hamed

  ایجنتش رایولا س دیگه اون بچه رو هم فریب داده دیگه

 • وحید

  نقشه رایولا برای پول پارو کردن :
  رفتن دوناروما از میلان بـــــه یوونتوس (دریافت پول برای رایولا*) و بعد انتقال از یوونتوس به منچستریونایتد یا رئال ماردید (دریافت پول دوم برای رایولا**)

 • saeed

  دقت کنید چی میگه:
  تنها کافی بود او می گفت قصد ماندن ندارد تا ما قراردادش را با بند فسخی منطقی تمدید می کردیم. الان رئال مادرید پولی که باید به میلان می داد را به ایجنت دوناروما می دهد. حداقل این پول می توانست خرج فوتبال ایتالیا شود. .
  کاش مدیرای ما هم اینقدر رو قراردادها دقت میکردن تا بازیکن ها و دلال ها باشگاه و هوادار ها رو راحت بازی ندن

برچسب ها