حاج صفی: اگر ایران می ماندم، انتخابم فقط سپاهان بود

حاج-صفی-اگر-ایران-می-ماندم-انتخابم-فقط-سپاهان-بود

وبسایت رسمی برنامه نود - بازیکن تیم سپاهان اصفهان گفت اگر در ایران می ماندم حتما سپاهان را انتخاب می کردم اما آرزوی هر بازیکنی است که در جام جهانی بازی کند و من به همین دلیل تصمیم گرفتم در اروپا به فوتبالم ادامه بدهم.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از سایت رسمی باشگاه سپاهان، احسان حاج صفی در آستانه جدایی از سپاهان و حضور در فوتبال اروپا قرار دارد. گویا او تصمیم خود را گرفته و به احتمال فراوان ظرف روزهای آینده با باشگاه جدید خود توافق خواهد کرد.

حاج صفی که طی روزهای گذشته کمتر مصاحبه کرده در گفت و گویی از تصمیم خود پرده بر می دارد:

تقریبا دو هفته قبل به باشگاه سپاهان اعلام کردم که به دلیل وجود برخی مشکلات، برای فصل جدید در فوتبال ایران نمی مانم. حتی این را گفتم که اگر قصد دارید جای من بازیکنی را جذب کنید، این کار را زودتر انجام بدهید. مشکلم را هم به باشگاه اعلام کردم و به همین دلیل صلاحم این است که بروم و اگر مشکلی پیش نیاید این فصل را در اروپا بازی کنم.

برخی شایعه ها از وجود مشکل مالی میان باشگاه سپاهان و احسان حاج صفی خبر می دهند. موضوعی که بازیکن چپ پای تیم ملی آن را تکذیب می کند:  

بحث من و سپاهان اصلا مالی نیست. متاسفانه برخی رسانه ها نوشته اند که من به دلیل مشکلات مالی با سپاهان به توافق نرسیده ام. اگر من بحث مالی داشتم و فقط به پول بیشتر فکر می کردم، همین فصل یا فصول قبل از سپاهان جدا می شدم و پیراهن تیمهایی را می پوشیدم که خیلی بیشتر به من پول می دادند. من سپاهان را انتخاب کردم، چون این تیم را دوست داشتم اما الان شرایطی نیست که بمانم و به همین دلیل قصد دارم فوتبالم را در اروپا ادامه بدهم.

اگر حاج صفی در ایران بماند، انتخاب اول او سپاهان است:

همیشه گفته ام و باز هم تکرار می کنم. تا وقتی در ایران بازی کنم، انتخاب اولم سپاهان خواهد بود. من در این سالهای اخیر و حتی همین فصل، پیشنهادهای فوق العاده و با ارقام بالایی در دست داشتم اما سپاهان را انتخاب کردم. چون در این تیم رشد کردم و در سطح اول فوتبال ایران شناخته شدم. حضور هواداران خونگرم سپاهان هم دلیل دیگری بود تا در این تیم بمانم. آنها در این مدت و به خصوص فصل قبل خیلی به من لطف داشتند و حمایتم کردند اما به من حق بدهند که در سال منتهی به جام جهانی راهی فوتبال اروپا شوم و بازی در خارج از کشور را تجربه کنم.

حاج صفی از اعلام نام تیم بعدی خود طفره می رود و آن را به روزهای آینده موکول می کند:

نمی خواهم اسم تیمی را بیاورم اما توافق حاصل شده و فکر می کنم ظرف روزهای آینده رسمی شود. باز هم می گویم اگر در ایران می ماندم حتما سپاهان را انتخاب می کردم اما آرزوی هر بازیکنی است که در جام جهانی بازی کند و من به همین دلیل تصمیم گرفتم در اروپا به فوتبالم ادامه بدهم. چون دوست دارم حضور در دومین جام جهانی را تجربه کنم.

 

 

2081

وب سایت رسمی باشگاه سپاهان

نظرات ۱۵

 • امیدوحیدیفر

  موفق باشی اقای حاج صفی ایشالله که تو اروپا بدرخشی

  • سولدوز تراختور

   واقعا لیاقت داری و خیلی هم با تعصب بازی میکنی.بازیهایی که در تراختور انجام میدادی هنوز از یاد ما نرفته.امیدوارم همیشه موفق باشی.

  • علیرضا م.

   واقعا امیدوارم موفق باشه
   چندین ساله که تقریبا روندش به صورتی ثابتی فوق العاده ست و اگر مانورهای تبلیغاتی که روی برخی بازیکنان دیگه هست در موردش بود، احتمالا الان می گفتن از رئال پیشنهاد داره!!!

   به هر حال، یه نکته که اشاره کرده و درسته، بحث مالیه... متأسفانه فوتبال ایران طوری شده که دوتا تیم اگه بازیکنی رو بخوان، اونقدر رقم های عجیب و غریبی بهش پیشنهاد میدن که تیم های سازنده رو نابود می کنن. ببینین چقدر بالا پیشنهاد داده اند که مقابل رقم قرارداد سپاهان زیاد به حساب اومده! گرچه با خرج های امسالشون تقریبا میشه فهمید رقم پیشنهادی چطور بوده

   خوشحالم طرفدار تیمی هستم که بسیاری از بازیکناش، به خاطر پیراهنش و هواداراش موندن و فقط به پول فکر نکردن، حتی وقتی مسائل داخل باشگاه براشون سخت شد... امثال نویدکیا، حاج صفی، عقیلی، پاپی و ... باید الگوی فوتبال ایران باشند

 • اس اس

  همچین بازیکن مالی هم نیستی برو همون سپاهان

  • amir

   سوختی خخخخخخ
   6تقلالی

  • شهربابک کرمان

   تا دیروز که دنبالش بودین حالا بد شد

  • علی

   اگ مالی نیست چرا منصوریان درب در دنبالشه.چرا کیروش تو این هشت سال مدام دعوتش کرده؟چرا فیکس تیم ملیه.

  • Zard

   اگه مالي نيس لطف كنين دست از سرش بردارين !!هم خودتون هم مربي تون

 • mehrab

  اینم خودتو کشت ولش کندی دیگه اه کسیم بهت نیاز نداشت سپاهان ارزونی شما شمام ارزونی سپاهان

 • نادر

  من چند بار راجب حاج صفی نوشتم که بزرگترین اشتباه ایشان امدن به سپاهان بود خیلی ها هم دیس لایک زدند فکر کردند من نمیخواهم سپاهان قویتر بشود اصلا بحث من باشگاهی نیست من یک موی تیم ملی را برای باشگاه هم نمیدهم خیلی هم به پرسپولیس تعصب دارم بحث من این بود حاج صفی بازیکنی است که در خارج رشد میکند به علت انکه سرعت ایشان را بیشتر اروپایی ها دارند بنابر این ایشان باید مسایل تکنیکش را قویتر کند حفظ توپ سرعت در پاس دادن و غیره اگر حاج صفی در ایران بمونه جایی در تیم ملی نخواهد داشت خوب شد خودش متوجه شد حالا هم هی دیس لایک بزنید

 • حامے

  انشالله موفق باشه خوب سوزوند پولپولیس و شیشتقلالو

 • سروش اصفهانی

  دادا شما ثابت شده ای.
  ایشالا هرجا هستی موفق باشی

 • نویدتاجی چلسی

  بازیکنی درسطح حاج صفی واقعا حقش اروپاست

 • شهرام

  خدارو شکر کیروش سیستمی رو به وجود ادورده که بازیکنا برای پیشرفت خودشون و حضور در تیم ملی حاضرن از پول و مسائل مالی بگذرن ولی به اروپا برن...
  جای خوشحالی داره.
  البته این سیستم باید جزوی از فرهنگ ما باشه و تمام ارکان فوتبال از فدراسیون تا خود باشگاهها و بازیکنا بخوان که اینکار انجام شه.
  دسته کاوه درد نکنه. من خودم استقلالیم. ایشالله تلاشاش بی نتیجه نمونه و بتونه بیاد تیم ملی...
  این تلاشش برای پوشیدن لباس تیم ملی از تمام گلایی که برای استقلال زده برام مهم تره...
  و تاسف بابت مسئولین باشگاه کخ به اینصورت میخوان ناتوانایی های خودشون رو لاپوشدنی کنن...

 • محسن

  درود بر غیرت و شرفت

برچسب ها