سیلوا: اگر قهرمان اروپا شویم، بازنشسته خواهم شد؛ گواردیولا بهترین مربی دوران فوتبالم است

سیلوا-اگر-قهرمان-اروپا-شویم؛-بازنشسته-خواهم-شد؛-گواردیولا-بهترین-مربی-دوران-فوتبالم-است

وبسایت رسمی برنامه نود - ستاره اسپانیایی منچسترسیتی اذعان کرده در صورت فتح لیگ قهرمانان با این تیم کفش هایش را خواهد آویخت.

به گزارش وبسایت نود، داوید سیلوا که در سال ۲۰۱۰ به منچسترسیتی پیوست در جدیدترین مصاحبه خود ضمن تمجید از پپ گواردیولا عنوان کرده دوست دارد در این تیم انگلیسی بازنشسته شود. 

سیلوا ۳۱ ساله به نشریه دیلی میل گفته:

اگر فاتح لیگ قهرمانان شوم، بازنشسته خواهم شد و به شهر محل تولدم بازمی گردم. فتح این جام برای من اتفاق خاصی خواهد بود. من در منچستر خیلی خوشحالم و دوست دارم به بازی برای این تیم تا جایی که امکان دارد ادامه دهم. این به وضعیت جسمانی ام، عملکردم در داخل زمین و البته تصمیم باشگاه بستگی دارد. 

دوست دارم در منچسترسیتی بازنشسته شوم اما بازی در لیگ برتر واقعا سخت است. این لیگ به نسبت لالیگا خیلی فیزیکی تر است بنابراین این موضوع به شرایط جسمانی ام بستگی دارد. فصل پیش بهترین سال ما نبود چون جامی نبردیم اما مطمئنیم که فصل بعد اوضاع بهتر می شود. فصل پیش جامی نبردیم اما هدف ما همیشه فتح جام های مختلف است.

سیلوا درباره بازی زیر نظر پپ گواردیولا گفته:

گواردیولا بازیکنان جدیدی به تیم می آورد و ما به آن ها نیاز داریم. پپ فوتبالی را احساس می کند و قادر است احساسش را از طریق کلمات به بازیکنان منتقل کند. او بهترین مربی است که تا به حال داشته ام. گاهی اوقات در تمرینات پا به توپ می شود و باید گفت که هنوز بازیکن خوبی است. سبک بازی گواردیولا به من کمک کرده است. سبک بازی او باعث می شود که در فضاهای خالی صاحب توپ شوم. او از من می خواهد که روی باز کردن دفاع حریف با پاس هایم تمرکز کنم. 

۲۰۳۱

 

اختصاصی

نظرات ۳

 • امیر

  خب بگو نمیخوام خداحافظی کنم

 • حمید

  مطمئن باش سیتی هیچ وقت رنگ قهرمانی اروپا نمی بینه ، تیم تازه به دوران رسیده چه به قهرمانی اروپا

 • مهرداد

  پگیرینی سال اول : 2 جام (لیگ و جام اتحادیه)
  گواردیولا سال اول : 0 جام .
  باید ببینم سال دوم شرایط چگونه خواهد بود . تا اینجا که پیگرینی بهتر بوده

برچسب ها