دورتموند ستاره جوان لاماسیا را می خواهد

دورتموند-ستاره-جوان-لاماسیا-را-می-خواهد

وبسایت رسمی برنامه نود - دورتموند از 13 جولای لغایت 19 جولای برای انجام بازی های دوستانه با سرمربی جدید خود راهی شرق آسیا می شود و دو بازی مقابل اوراوا ردز و میلان برگزار خواهد کرد و در عین حال گفته می شود شاید در این سفر به شرق آسیا یک بازیکن جدید از کره جنوبی زرد و مشکی پوشان وستفالن را همراهی کند.

به گزارش وبسایت نود، سوونگ وو لی بازیکن جوان و آینده دار فوتبال کره جنوبی که چند سالی است در آکادمی بارسلونا حضور دارد به شدت مورد توجه مسئولان دورتموند قرار گرفته و استعدادیاب های این باشگاه در جریان رقابت های زیر 20 سال جهان این بازیکن را به صورت دقیق زیر نظر گرفتند.

لی از سال 2011 در لاماسیا حضور دارد و فصل گذشته در رقابت های جوانان یوفا بازی کرد. این بازیکن آینده دار که از او به عنوان مسی آسیا نام می برند تا 2019 با بارسلونا قرارداد دارد.

با توجه به وضعیت خط حمله بارسلونا و حضور مسی، نیمار و سوارز بسیار بعید است که لی به این زودی ها فرصت بازی کافی به دست آورد و به همین دلیل او هم به جدایی از جمع آبی و اناری پوشان فکر کرده است. در کنار دورتموند دو باشگاه مطرح شهر منچستر هم این بازیکن را زیر نظر گرفته اند.

 

7899

اختصاصی

نظرات ۱

  • درجستجوی حقیقت

    قابل توجه اونهایی که میگن لاماسیا دیگه بازیکن نمیسازه.این 1نمونه

برچسب ها