نصیرزاده: نمی‌دانم ترکاشوند این ارقام را از کجا آورده است!/ ابراز تمایل فولاد برای خسوس فقط رسانه‌ای بود

نصیرزاده-نمیدانم-ترکاشوند-این-ارقام-را-از-کجا-آورده-است-ابراز-تمایل-فولاد-برای-خسوس-فقط-رسانهای-بود

وبسایت رسمی برنامه نود - مدیرعامل گسترش فولاد گفت: باشگاه فولاد هنوز نامه‌ای درباره انتقال خسوس به ما نداده و ابراز تمایل آنها رسانه‌ای بوده و این برای ما کافی نیست.

به گزارش وبسایت نود وبه نقل از فارس، هوشنگ نصیرزاده در مورد اظهارات ترکاشوند گفت: البته من هیچ گاه نگفتم که او دروغ می‌گوید و من از این الفاظ استفاده نمی‌کنم بلکه منظورم این بود که این اعداد که مطرح می‌شود، دروغ است. 

وی در مورد اینکه ترکاشوند اعلام کرده استقلال با یک میلیارد و 800 میلیون رضایتنامه شجاعیان را گرفته است یا نه،‌گفت:‌این ارقامی که او در خصوص معامله شب گذشته عنوان می‌کند، صحت ندارد و گمانه‌زنی بیش نیست. هر چند که او یک فرد زحمتکش در باشگاه پرسپولیس و از دوستان ماست اما نمی‌دانم این رقم را از کجا آورده و چرا از خودش یک میلیارد و 800 میلیون را مطرح می‌کند. آن بحث آب نبات چوبی هم به شوخی عنوان کردم اما حالا دوستان جدی گرفتند.

نصیرزاده در مورد آخرین وضعیت خسوس دروازه‌بان برزیلی گسترش فولاد گفت: باشگاه فولاد هنوز نامه‌ای به ما نداده و ابراز تمایل آنها رسانه‌ای بوده و این برای ما کافی نیست. فولاد اگر خسوس را می‌خواهد باید اعلام کند تا این بحث به صورت جدی دنبال شود. 

مدیرعامل گسترش درباره تعهد مالی سعید آقایی تاکید کرد: توافقات اولیه با طاهری مدیرعامل سپاهان در این خصوص انجام شده هر چند که طاهری الان خارج از کشور است و آخر هفته این موضوع را نهایی خواهیم کرد.

وی در مورد آخرین وضعیت مهاجم کروات که به صورت تستی در تمرینات گسترش حاضر شده، گفت: او هنوز مورد آزمایش لوکا قرار دارد هر چندکه به نظر می‌رسد به مرز آمادگی لازم نرسیده است. با این حال باید سرمربی در مورد او نظر آخر را بدهد. 

نصیرزاده در مورد اینکه اردوی خارجی گسترش در کدام کشور برگزار می‌شود، گفت: قرار شد تیم به ترکیه برود برای اینکه این اردو هزینه‌های کمتری برای ما دارد چون از هواپیماهای ایرباس خودمان استفاده می‌کنیم و این سفر برای ما ارزبری نخواهد داشت.

مدیرعامل گسترش در مورد اینکه پول رضایتنامه شجاعیان صرف چه چیزی خواهد شد، گفت: با توجه به اقتصاد مقاومتی باشگاه‌مان در این فصل نزدیک 10 میلیون هزینه دارد که این پول صرف امور باشگاه خواهد شد و تازه به غیر از این پول باید 8 میلیارد دیگر هم از مالک خودمان بگیریم. 

وی در پایان در پاسخ به این سؤال که آیا با جدایی شجاعیان،خسوس و مگنو باتیستا این تیم تضعیف نخواهد شد، گفت:‌ما با آگاهی آنها را انتقال دادیم چون جانشین آنها را داریم. نقی‌زاده، ملکی و کاخا بازیکنان جایگزین نفراتی هستند که نام بردید و این موضوع با آگاهی صورت گرفت.

20441

فارس

نظرات ۱۵

 • زانیار

  چون پیشنهاد پرسپولیس کمتر بوده واسه همین نصیرزاده گفته اب نبات چوبی. حالا نمیدونم این پول های میلیاردی رو 6تقلال از کجا میاره . وزارت یا اسپانسر و ...

 • رضا66

  اقای نصیرزاده ولمون کن ماه رمضانی هرکس ندونه فکرمیکنه رونالدورافروختی

 • ایدا سادات16قرمز

  ان شالله با بازگشت سروش بد جور میسوزونیمشون، مث طارمی پارسال

 • mehrab

  اما نمی‌دانم این رقم را از کجا آورده و چرا از خودش یک میلیارد و ۸۰۰ میلیون را مطرح می‌کند = واقعا جای سوال داره از کجا میاره این ارقام رو واقعا اینهمه سوزش داشت یه انتقال بازیکن که دست به هر کاری میزنن پر3پولی3ی ها واقعا جای تعجب داره مگه منشاء نیومد باهاتون قرارداد نبست از مسئولان استقلال کسی مصاحبه کرد آخه یکم منطق داشتنم چیز بدی نیست تفکر جای خیلی چیز ها رو گرفته آآآ
  #ترکاشوند نسوز 125 هست

  • زانیار

   ولی اقای توفیقی مصاحبه کرد علیه پرسپولیس

 • ساوالان

  اقای نصیر زاده یک بازکن فروختی اینقدر گرد خاک کردی هر کی ندانه فکر می کنه بزرگترین معاهده قرن را انجام دادی از حالا با اطمینان می گویم دوران سقوط گسترش با شما رسیده گسترش اخرین ساله که تو لیگ بازیی می کنه شما در قواره مدیر عاملی برای این تیم نیستید

 • فووتبالی

  جناب کتاب قانون فوتبال فکر کنم رقمی که شما میگین حقیقی هست به اندازه یه آب نبات چوبی کمتر از رقمی هست که میگن حقیقیه ... چون شما خیلی نکته سنج هستین و مو رو از ماست میکشین!!!!!!

 • صدر قرمزش قشنگه

  جناب نصیرزاده بازیکن رو با قیمت فضایی انداختی تموم شد
  نوش جون تیمی که خرید، دمت گرم کمتر مصاحبه کن دیگه

 • Mehdi-v

  هر کس جای شخص شما بود و بعد از اون همه حرف ضد و نقیض، دیگه چیزی نمیگفت

 • سعیددد

  دروغ دروغه ريزوکوچک نداره بروادبياتت درست کن...کمترهم مصاحبه کن کدوم مدیرعامل اندازه تومصاحبه میکنه از زمانی مدیرعامل شدی

 • Arshia

  آقا یکی استاد رو از برق بکشه، چقدر مصاحبه میکنه!

برچسب ها