شیخ‌ویسی: از طریق رسانه‌ها فهمیدم قرار است به ذوب آهن بروم/همه دوست دارند با قلعه‌نویی و ویسی کار کنند

شیخویسی-از-طریق-رسانهها-فهمیدم-قرار-است-به-ذوب-آهن-برومهمه-دوست-دارند-با-قلعهنویی-و-ویسی-کار-کنند

وبسایت رسمی برنامه نود - دروازه‌بان تیم فوتبال استقلال خوزستان گفت: از طریق رسانه‌ها متوجه شدم که قرار است به ذوب آهن بروم.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از فارس، وحید شیخ‌ویسی در مورد شایعه حضورش در ذوب آهن گفت: هیچکس از ذوب آهن با من تماس نگرفته است و هیچ مذاکره‌ای در این مورد نداشته‌ام. البته اگر واقعا در فهرست قلعه‌نویی باشم باعث خوشحالی است همه دوست دارند با مربی مثل قلعه‌نویی کار کنند البته همه بازیکنان هم دوست دارند زیر نظر مربی مثل عبدالله ویسی هم کار کنند. با این حال من از طریق سایت‌ها و رسانه‌ها فهمیدم که قرار است به ذوب آهن بروم!

وی افزود: من با استقلال خوزستان قرارداد دارم و مسئولان هم قول داده‌اند که مشکلات باشگاه حل  خواهد شد و من هم به باشگاه گفته‌ام اگر مشکلات حل شود در خدمت آنها خواهم بود وگرنه باید به دنبال رضایت‌نامه باشم.

شیخ‌ویسی در مورد انتشار عکسی از پل خواجو در اصفهان گفت: من برای انجام کار شخصی به اصفهان رفته بودم و به خانه دوستم رفتم و عکسی هم از اصفهان منتشر کردم. اکنون هم در تهران حضور دارم. اتفاقا در اصفهان بودم که افشین حیدری مدیرکل ورزش و جوانان استان خوزستان با من تماس گرفت و گفت که مشکلات حل می‌شود. من هم امیدوارم مشکلات استقلال خوزستان حل شود.

20441

فارس

نظرات ۲

  • میثم تاجی بارسایی

    جانشین لایقی هستی برا عقاب آسیامون یعنی رحمتی... البته باید با حسینی رقابت کنی

  • نادر

    تازه از خواب بلند شدی ممکنه چشای شما خوب نخونده مطالی را اصلا ببینم امسال تیمی پیدا کردی اگر پیدا کرده بودی که اینطوری قربان صدقه این و اون نمیرفتی اصلا میدونی گلر ذوب اهن کیه تو تیم ملیه یا نه

برچسب ها