جرارد: لیورپول برای قهرمانی تنها به دو یا سه خرید نیاز دارد

جرارد-لیورپول-برای-قهرمانی-تنها-به-دو-یا-سه-خرید-نیاز-دارد

وبسایت رسمی برنامه نود - اسطوره باشگاه لیورپول اعتقاد دارد این تیم با چند خرید خوب می تواند مدعی قهرمانی لیگ برتر شود.

به گزارش وبسایت نود، استیون جرارد در جدیدترین مصاحبه خود ضمن ابراز رضایت از عملکرد یورگن کلوپ که فصل گذشته توانست با لیورپول سهمیه لیگ قهرمانان را کسب کند عنوان کرده این تیم با دو یا سه خرید می تواند به قهرمانی انگلیس برسد. 

جرارد به شبکه BT Sport گفته:

فکر می کنم لیورپول مربی فوق العاده ای دارد که امیدوارم بتواند چند بازیکن بزرگ را برای پیوستن به تیم ترغیب کند. اگر به آمار بازی های ۶ تیم برتر فصل گذشته لیگ برتر در مقابل هم نگاه کنید متوجه می شوید لیورپول به قهرمانی خیلی نزدیک است. لیورپول می داند که در مقابل تیم های پایین جدول باید پیشرفت کند و باثبات تر باشد. امیدوارم لیورپول دو یا سه بازیکن خوب که برای تکمیل شدن تیم نیاز است خریداری کند. مطمئنم که لیورپول می تواند به پیشرفتش ادامه دهد و موفقیت نزدیک است.

فکر می کنم به یک دفاع چپ نیاز داریم. جیمز میلنر فصل پیش عملکرد فوق العاده ای در این پست داشت اما بهتر است که گزینه دیگری هم داشته باشیم. شاید به یک مهره هجومی دیگر برای باز کردن خط دفاعی تیم هایی که با نفرات بالا دفاع می کنند لازم باشد. فکر نمی کنم به بازسازی اساسی نیاز داشته باشیم. تنها دو یا سه خرید می تواند ترکیب را کامل کند. من واقعا از روند پیشرفت لیورپول راضی هستم. 

۲۰۳۱

اختصاصی

نظرات ۰

اولین نظر را ثبت کن

برچسب ها