منصوریان: به شجاعیان گفتم اگر با دلت به استقلال می‌آیی، قرارداد ببند/ در نقل و انتقالات ریخت و پاش نداشته‌ایم

منصوریان-به-شجاعیان-گفتم-اگر-با-دلت-به-استقلال-میآیی-قرارداد-ببند-در-نقل-و-انتقالات-ریخت-و-پاش-نداشتهایم

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی تیم فوتبال استقلال معتقد است باشگاه متبوعش برخلاف تصور موجود، ریخت و پاش چندانی نداشته است.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از تسنیم، علیرضا منصوریان در حاشیه تمرین امروز (دوشنبه) تیم فوتبال استقلال در خصوص وضعیت پژمان منتظری اظهار داشت: ما این بازیکن را می‌خواهیم و تا یکی دو روز دیگر کار انتقال او انجام می‌شود. منتظری بازیکن بزرگی است و اکنون زمان بازگشت به استقلال برای او خواهد بود، البته حق طبیعی هر بازیکنی است که خودش تصمیم بگیرد.

وی در مورد وضعیت سرور جپاروف گفت: استقلال تیم بزرگی است. زمانی که او به این تیم آمد، از عشق و علاقه‌اش به هواداران و مردم می گفت اما نمی‌دانم چه اتفاقی افتاده که ذهنیتش تغییر کرده است. ما اجازه بستن قرارداد با تیم دیگر را به او نمی‌دهیم.

سرمربی تیم فوتبال استقلال خاطرنشان کرد: امروز نخستین تمرین تیم ما بود و به چند بازیکن هم که درگیر امتحانات دانشگاهی بودند، مرخصی دادیم. ما چند روز تمرین کرده و سپس راهی اردو خواهیم شد. به دنبال این هستم که باز هم بتوانیم بازیکن جذب کنیم.

وی درباره شرایط تیم استقلال در فصل نقل و انتقالات گفت: ما با دقت کامل گزینه‌های‌مان را بررسی می‌کنیم. ما بخش بزرگی از توان‌مان را روی حفظ و مراقبت از جوانان‌مان گذاشته‌ایم، چون نمی‌توانیم جوانی را که سال گذشته برای تیم زحمت کشیده است نادیده بگیریم. از بین بازیکنانی که احتمال پیوستن‌شان به تیم استقلال وجود دارد من واقعاً دوست داردم پژمان منتظری به تیم اضافه شود. رابسون جانواریو و پادووانی نیز 99 درصد به تمرینات اضافه می‌شوند. مگویان هم مشکل داشت و امروز به همین خاطر سر تمرین نیامده است. 

سرمربی تیم استقلال تهران در پاسخ به این سوال که آیا از عملکرد باشگاه در فصل نقل و انتقالات راضی هستید یا خیر؟ عنوان کرد: بله. ما با حوصله، صبر و در آرامش نقل و انتقالات خودمان را انجام می‌دهیم. ما تیم جوانی داریم و باید بدانیم که کجا دچار ضعف شدیم که آنها را برطرف کنیم. من از عملکرد باشگاه در نقل و انتقالات بسیار راضی هستم، حتی با توجه به اینکه سال گذشته داریوش شجاعیان پس از کش و قوس‌های فراوان و اتفاقات عجیبی که برای ما رخ داد به استقلال نزدیک شده بود، من این بار پیش او رفتم و گفتم اگر با دلت به استقلال می‌آیی، بیا و قراردادت را امضا کن. وقتی هم ساعت 23:30 آمد، من با خوشحالی و روی خوش از او استقبال کردم.

منصوریان ادامه داد: ما باید این عادت را از ذهن 5 تا 10 درصد هواداران‌مان خارج کنیم که تیم باید در ابتدای نقل و انتقالات بازیکنان زیاد بگیرد. متاسفانه این عادت غلطی است که در ذهن فقط 5 تا 10 درصد از هواداران شکل گرفته و به عادت برای هواداران تبدیل شده است. تیم استقلال الان به یک ساختار خوب رسیده است و ما باید فقط تیم را تقویت کنیم. همان‌طور که گفتم من از عملکرد باشگاه در نقل وانتقالات کاملا راضی هستم. 

وی وجود تیم «ب» در کنار تیم بزرگسالان را یکی از عوامل اصلی پیشرفت استقلال در فصل آینده دانست و خاطر نشان کرد: کار خوبی که امسال ما انجام دادیم، تشکیل تیم «ب» استقلال است. نوازی خودش یکی از بازیکنان بزرگ تیم استقلال به حساب می‌آید و مربیگری تیم «ب» را بر عهده دارد. ما جوانان خوبی را برای او خریدیم که باید روی این جوانان برنامه 5 تا 7 ساله داشته باشیم. وقتی ما می‌خواهیم هر سال یکسری بازیکنان جدید بگیریم، واقعاً دچار مشکل می‌شویم و با مدیربرنامه‌ها به مشکلات زیادی می‌خوریم. ما باید از مجموعه خودمان بازیکنان را به تیم بزرگسالان بیاوریم. خود نوازی هم که هدایت تیم «ب» استقلال را بر عهده دارد، فصل آینده یکی از دستیاران من در تیم بزرگسالان خواهد بود، چون ما می‌خواهیم از همان اول در کورس قهرمانی باشیم و برای این کار ابزارهای این چنینی را نیاز داریم. 

سرمربی تیم استقلال تهران در پاسخ به سوال یکی از خبرنگاران مبنی بر این که قصد دارید از داریوش شجاعیان در چه پستی استفاده کنید؟ یادآور شد: زمانی که داریوش به استقلال پیوست من به او گفتم که هم می‌توانیم نکته منفی و هم نکته مثبت در تیم استقلال داشته باشیم. من خودم در پست داریوش بازی کرده‌ام، آقای فریبا، آقای عبداللهی که من خودم را مدیون آنها می‌دانم مرا به تیم استقلال آوردند. ذهن من روی داریوش مثبت است و با توجه به صحبت‌هایی که با سرمربیان سابق تیم استقلال داشتم، استنباطم این است که بازیکنان جدیدی که به تیم استقلال راه‌ یافته‌اند امسال فوق‌العاده خواهند بود و داریوش هم یکی از این بازیکنان است.

منصوریان در خصوص جدایی کاوه رضایی گفت: خیلی مختصر درباره کاوه باید بگویم که او سال گذشته برای استقلال زحمت کشید. کاوه گل و پاس گل‌های خوبی داد و برای او آرزوی موفقیت می‌کنم.

سرمربی تیم فوتبال استقلال در واکنش به اینکه گفته می‌شود در نقل و انتقالاتریخت و پاش‌های زیادی صورت گرفته، خاطرنشان کرد: ما پول زیادی بابت رضایت‌نامه داریوش شجاعیان دادیم، اما از رقم قراردادش کم کردیم. با حسن بیت سعید در عرض 15 دقیقه قرارداد بستیم. او آن‌قدر به استقلال ابراز علاقه کرد که احساس کردم خودم به این تیم آمده‌ام. او خاطرات استقلالی بودنش را تعریف کرد. ما از مدت‌ها قبل با بیت سعید بسته بودیم، اما برای حفظ جایگاهش مراقبت می‌کردیم.

وی ادامه داد: با سجاد شهباززاده هم فکر کنم 30 یا 40 دقیقه وقت گذاشتیم. نمی‌خواهم بگویم زمان مهم بوده، بلکه مسئله احترام است. برخی از بازیکنان جوان ما سفید امضا کرده‌اند و به آنها کمک می‌کنم که در فوتبال‌شان رشد کنند. در مجموع، نحوه بستن قراردادهای ما به صورت ریخت و پاش نبوده است. اصلا اعتقاد ندارم که صرفا بروم بازیکنی بیاورم که نتوانم از عهده مالی آن بربیایم. ما به همین دلیل در خرید چند بازیکن عقب‌نشینی کردیم، چون درآمد به هزینه‌ها نمی‌خواند. ما بهترین استفاده را در نقل و انتقالات کردیم، هر چند که به غیر از پژمان شاید یک بازیکن دیگر هم جذب کنیم.

منصوریان در خصوص وضعیت آکادمی استقلال عنوان کرد: قطع به یقین با تیم امید در ارتباط خواهیم بود. به همین خاطر، محمد نوازی را در تیم امید مستقر کردیم و همچنین قرار است به عنوان دستیار به تیم اضافه شود. نوازی باید در راستای محمد خرمگاه و علی چینی رشد کند. نوازی آینده مربیگری استقلال است.

وی در مورد بازارگرمی برخی از بازیکنان در نقل و انتقالات تصریح کرد: بزرگترین اتفاق عجیب و غریب در نقل و انتقالات این بود که ما و رقیب دیرینه‌مان دست روی خریدهای مشترک گذاشتیم. بازیکن در یک شب رشد 10 ساله خواهد داشت. این طبیعت استقلال و پرسپولیس است که وقتی دست روی بازیکنی بگذارد، قیمتش بالا برود.

سرمربی تیم فوتبال استقلال در خصوص اینکه گفته می‌شود بهنام برزای و وریا غفوری در لیست انتظار قرار دارند، گفت: هیچ لیست انتظاری نداریم. خدای ناکرده نمی‌خواهیم به داشته‌های‌مان بی‌احترامی کنیم، اما 48 ساعت آینده تکلیف‌شان مشخص می‌شود. ما با امید ابراهیمی تمام کرده‌ایم، اما او در حال بهبود مصدومیتش است. با او تماس گرفتم و گفتم به محل تمرین سَری بزند.

منصوریان درباره زوج خط حمله استقلال افزود: ما زوجی در خط حمله نداریم. خط حمله ما متنوع خواهد بود. به بازیکنانم گفتم که پیراهن استقلال را به شما دادم، پس ندهید. اگر پس دادید، سخت به شما برمی‌گردانم.

وی در پاسخ به این سؤال که هدف استقلال برای فصل آینده چیست، گفت: سال گذشته با بضاعتی که داشتیم، دوم شدیم. امسال دوست داریم از ابتدا با قدرت در کورس قهرمانی قرار بگیریم.

سرمربی تیم فوتبال استقلال در مورد اینکه تا چه حد با تلویزیون و رسانه‌ها در ارتباط است، گفت: من همه قسمت‌های ورزشی تلویزیون‌ را می‌بینم. اخبار ساعت 10 شب را می‌بینم تا به اوضاع و احوال مملکت آگاه باشم. بیشتر از اینکه تلویزیون ببینم، ویدئوهای وب‌سایت‌ها را تماشا می‌کنم. بخش خبری 20:30 را یک‌ سال است ندیده‌ام، چون آیتم بدی از من بخش کرد. فوتبال هر کانالی را می‌بینم. روزنامه‌ها را نیز نمی‌خوانم، اما 5 نفر برای من می‌خوانند. انتقادی باشد، از آن عکس می‌گیرم و در یک کشو قرار می‌دهم. انتقاد خوب باشد، 10 برابر با آن کسی که انتقاد کرده، خوب می‌شوم. اگر بد باشد، بد نمی‌شوم اما مراقبت می‌کنم.

20441

تسنیم

نظرات ۴۱

 • منچستر فرسوده چلسی کبیر

  ریخت و پاش نداشته؟ البته حقم داری چون ریخت و پاشاتو پارسال بخوبی انجام دادی

  • میثم تاجی بارسایی

   طارمی ۴میلیارد
   سروش ۲میلیارد
   رضاییان ۲میلیارد
   منشا ۲میلیارد
   مصلح یک میلیارد
   .
   .
   .
   .
   ژوزه ۸ میلیارد

  • اس اس **

   داش علی منصوریان دوست داریم هنوزم پیش ما تاجی ها محبوب هستی.حرف دلم بود

  • دل یاپول

   مگه شيشصوريان هستش بازم مصاحبه میکنه...این ولکن شیشهایها نیست تاشيشتاديگه نخورده

  • majid

   چرا بدون سند حرف میزنید اگه پارسال ریخت وپاش کرده بودند نمیتونستند بدهی های خارجیشونو صفر کنند و۸۰ درصد مطالبات فصلشون رو تصفیه کنند و مثل تیم پرسپولیس میشدند که هر روز یه پرونده جدید براشون باز میشه

  • و.ب

   یعنی ساده ترین مصاحبه هاش تا یه هفته سوژه میده دست ملت خخخ

  • شیشعلی متخصص آسیا

   عجب دلی داشت تا2/5ندادن ازبچگی استقلالی نشد!!!!!!

  • بوشهری

   یک میلیارد و هفتصد داده به بازیکن ۵۰۰ میلیونی تازه میگه ریخت و پاش نکردم خخخخ

  • نسیم سرخ گوگول مگولی

   اره مثل 4/400 به طارمی ندای قلب امیریو و بیرانوند 1/5واسه نیم فصل سروشو 3 تا خرید 7 میلیاردتون

  • FCP

   رضاييان در صورت امدن ١/٧٠٠،٠٠٠،٠٠٠حداقل
   شجاعيان ١٧٠٠،٠٠٠،٠٠٠+١٠٠٠٠٠٠٠٠٠=٢/٧٠٠،٠٠٠،٠٠٠
   منتظري حداقل ٢٠٠٠٠٠٠٠٠٠
   يه نوك خريدين كم كم يه ميليارد .تازه جباروف هم مونده !!!!!اون هم واي ويلا،ريخت و پاش نداشتن !!!! خوشبينانه ترين قيمت ها با رعايت انصاف ذكر شده اند لطفا با ما استقلالي ها همراه شويد

  • 4 یا 6 مسئله این است

   ابراهیمی 5میلیارد
   بختیار 2/5میلیارد
   خسرو 3میلیارد
   رحمتی 6میلیارد
   بیت سعید 1/5 میلیارد
   قائدی 1/5 میلیارد
   شجاعیان 3/700 میلیارد
   .
   .
   .
   .
   .
   .
   .
   ششعلی 9میلیارد

  • تاجی

   پرسپولیس دروغ گو واقعا که

  • زانیار

   منصوریان بیاد بگه ریخت و پاش یعنی چی ؟؟؟؟ فکر کرده داره بازیکنان تاپ اروپا رو میخره که میگه ریخت و پاش نکرده

  • اندی

   آخه منصوریان فک میکنه منظور از "ریخت و پاش" اینه یه نفر دورو بر خودشو نامرتب و شلوغ پلوغ کنه و زمین تمرین رو کثیف کنه خخخ
   بازیکنا هم که ساکت نشستن ، ایشونم اعتقاد داره هیچ ریخت و پاشی در کار نیست خخخخ

  • **واقعی ازیک جام *من دراوردی ازشونصدجام

   باتعصب ترازاستقلالیهاندیدم؛یک صدم پسپسیایی که میان تواخباراربابشون اظهارنطق میکنن استقلالیها** اونورنمیرن؛اخه به شماهاچه ربطی داره که ما کیومیگیریم کیونمیگیریم؟به شماهاچه ربطی داره به چه کسی چقدرمیدیم چقدرنمیدیم؟اونم توشرایطی که قراردادهای نجومی چندبازیکنتون لو رفت؛به شماهاچه ربطی داره ریخت وپاش کردیم یانکردیم؟کلا به شماها چه ربطی داره؟هیچ ربطی نداره؛چه ربطی داره؟هیچی؛ربط داره؟نه !

 • frdin

  اره دیگ این دلی ک شمامیگین لامصب۲ونیم میلیارد پول خرجش شده!!!!! ادمین جان بچاپ

  • مسعود گل باشی

   هرچی بدیم نوش جونش به شما ربطی نداره برین پرونده هاتونو تو فیفا ببندین که محروم نشین

  • فرهاد

   والا این پولها رو میگیرن میگن بخاطر دل اومدم شیشتقلال
   چقدر خنده داره
   بعد میگن منشا پول زیاد گرفته
   خخخخخ

  • نسیم سرخ گوگول مگولی

   مثل ندای قلب مصلح؟؟

 • mehrab

  آقای شومن حالا که به ناچار موندنی شدی و حرفه هوادارا رو کسی گوش نداد و به دوست های لیدرت میگی واست بنر بزنن یکم وقت و تمرکزت رو بذار برای بازی های استقلال و دست بردار از دوست بودن با لیدر و این چیزه های مسخره بیشتر به فکر تیم باش که اینقد افتضاح به بار نیاری 1 فصل اومدی تاریخ 70 ساله ی استقلال بزرگ رو زیر سوال بردی ..

  • تاج دوستاره

   یعنی این چه داغی بوده که این علی منصور رو دل شما گذاشته که دم ب دقیقه حرصشو میخورین خخخ به سوختن خویش ادامه دهید بچه های پیروزی

  • mehrab

   پرس3پولی3 تیم نیست که من هوادارش باشم اگه چند روز قبل میرفتی پیج اینستاگرام وزیر ورزش پست هایی که من ارسال کردم و چند روز از کلاسم گذشتم و فقط به فکر استقلال بودم از این حرفات خجالت می کشیدی لطفا ما هوادارای استقلال پشت هم بمونیم بهتره همین آقای منصوریا رو خیلی قبل از بازی العین دوس داشتم و ازش حمایت میکردم ولی اگر یه ذره غیرت نسبت به پیراهن استقلال داشت نمیموند
   ولی حالا که مونده امیدوارم کله تمرکزش رو برای استقلال بزاره اگر سبک بازیشو عوض کنه و آبرومون رو برگردونه مطمئن باش ازش حمایت میکنم

  • 3☆☆4

   امیدوارم داش علی این فصل با اس اس موفق بشه تا حالت گرفته شه.
   با ارزوی موفقیت برای استقلال ب همراه سرمربیه استقلالیمون ک همیشه بهش ایمان دارم و مطمعنم میتونه بهتر از فصل ثبل نتیجه بگیره

 • ایمان

  باز قبل فصل شد و آقای علی لندنی اظهارفضل فرمودند.
  ریخت و پاش نداشتین !!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟

  یاخدااااااااااااااااااااااااااااا

 • شاهین

  همه بازیکنها در عرض یک ربع ساعت جذب کرد قهرمان هم شد .عجب شومن این علی لندنی پارسال هم همین حرفهارا بابت بختیار و کنعانی زاده زد ولی الان آن دو تا کجا هستند میگه به شجاعیان گفتم با دلت بیاد دیگه این نمیگه این بنده خدا را دیشب با زور راضیش کردن بره شس تقلال قرارداد ببنده

 • saeed

  اره شما هم که دل بازیکنا واست مهمه.

 • مسعود گل باشی

  دمت گرم داش علی امسال ایشالا قهرمانیم

 • سرخ دل

  اینا نباشن ما کی بخندیم
  طرف 4 میلیارد خرجش شده میگه با دلت خخخ

 • kazem

  خخخخ این آقا عادت داره همیشه جوک بگه.ریخت و پاش نداشته اینجوری بودن

 • علی

  تعریف جدیدی و مدرنی از دل رو میبینیم با ۳میلیارد تومن

برچسب ها