مکزیک ۲ - ۱ نیوزلند؛ مکزیک باخت را به برد تبدیل کرد

مکزیک-2-1-نیوزلند؛-مکزیک-باخت-را-به-برد-تبدیل-کرد

وبسایت رسمی برنامه نود - مکزیک با دو گلی که در نیمه دوم بثمر رساند توانست بازی باخته را به برد تبدیل کند و بالاتر از پرتغال صدرنشین گروه اول جام کنفدراسیون ها شود.

به گزارش وبسایت نود، تیم های مکزیک و نیوزلند از دور دوم مرحله گروهی جام کنفدراسیون ها از ساعت ۲۲:۳۰ به مصاف یکدیگر رفتند. تیم مکزیک در نهایت با نتیجه ۲-۱ پیروز بازی شد تا با ۴ امتیاز صدرنشین گروه اول شود. 

 

لحظات حساس بازی

دقیقه ۲۷: نیوزلند صاحب یک موقعیت بسیار مناسب شد اما وود تعلل کرد و دروازه بان مکزیک موفق شد ضربه اش را مهار کند. 

دقیقه ۴۲: نیوزلند روی غفلت مدافعان مکزیک در آخرین لحظات نیمه اول به گل رسید. وود روی پاس بلند لوویس پشت مدافعان صاحب توپ شد و با یک ضربه دقیق دروازه مکزیک را باز کرد. 

دقیقه ۵۰: مکزیک نیمه دوم را هجومی آغاز کرد و می توانست با ضربه سر آکوئینو به گل برسد اما دروازه بان حریف با یک عکس العمل خوب توپ را دور کرد. دوس سانتوس در برگشت می توانست گلزنی کند اما ضربه اش را به بیرون زد. 

دقیقه ۵۴: مکزیک مزد بازی خوبش در نیمه دوم را گرفت و روی یک حرکت خوب تیمی و با ضربه تماشایی خیمنز موفق شد بازی را به تساوی بکشاند.

دقیقه ۷۲: مکزیک به حملاتش ادامه داد و روی حرکت فردی تماشایی اکوئینو و ضربه تک ضرب پرالتا در دهانه دروازه به گل دوم خودش دست یافت. 

دقیقه ۸۶: نیوزلند روی شوت تماشایی توماس از پشت محوطه می توانست بازی را به تساوی بکشاند اما ضربه این بازیکن به تیر دروازه برخورد کرد.

 

۲۰۳۱

اختصاصی

نظرات ۰

اولین نظر را ثبت کن

برچسب ها