کیانی: در نیم‌فصل اول خوب نتیجه بگیریم می‌توانیم مدعی قهرمانی باشیم

کیانی-در-نیمفصل-اول-خوب-نتیجه-بگیریم-میتوانیم-مدعی-قهرمانی-باشیم

وبسایت رسمی برنامه نود -  کاپیتان تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز مدعی شد اگر این تیم در نیم‌فصل اول هفدهمین لیگ برتر نتیجه بگیرد، می‌تواند مدعی قهرمانی در این مسابقات باشد. 

به گزارش وب سایت نود و به نقل از تسنیم، مهدی کیانی در مورد شرایط فعلی تراکتورسازی گفت: بازیکنان تراکتورسازی با انگیزه زیادی تمرینات فشرده را پشت سر می‌گذارند تا آماده شروع بازی‌های لیگ برتر شوند. خوشبختانه شرایط خوب است و امیدوارم همه دست به دست هم بدهیم تا بهترین عملکرد را داشته باشیم. مدیریت باشگاه هم تلاش می‌کند تا شرایط تیم را بهتر کند.

وی در پاسخ به این پرسش که تراکتورسازی با محرومیت در نقل‌وانتقالات تابستانی، آیا می‌تواند مدعی قهرمانی باشد، اظهار داشت: فعلاً نمی‌توان از قهرمانی حرف زد و باید لیگ شروع شود. برای ما مهم این است که در نیم‌فصل اول نتایج خوبی بگیریم. اگر در نیم‌فصل اول خوب نتیجه بگیریم، می‌توانیم با جذب چند بازیکن در نیم‌فصل دوم مدعی قهرمانی باشیم.

کاپیتان تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز با اشاره به وضعیت خودش و اینکه امسال هم از جمع تراکتورسازان جدا نشد، تأکید کرد: خوشبختانه شرایط خوبی دارم و خوشحالم که در تراکتورسازی ماندم. امیدوارم در فصل جدید عملکرد خوبی داشته باشم تا رضایت هواداران و کادر فنی را جلب کنم.

 

2051

تسنیم

نظرات ۶

 • تراکتوریم

  تراکتور با نصف تیمش هم بازم تراکتوره
  یاشاسن مهدی با تعصب

 • فیروزه

  خخخخخخخخخخخ

 • jan

  مدعی قهرمانی؟
  شما مواظب باش برنگردین جایگاه اصلیتون مدعی قهرمانی بودن پیشکش
  امسال ساله استقلاله

  • علی

   شما مواظب باش ۶تا ۶تا نخوری گلم

 • نادر

  شما اگر میخواهی تیمت نتیجه بگیره بهتره بعد از اعلام هر فول توسط داور شاخ نشی بری تو دل بنده خداها مخصوصا اعلام فول روی خودت متاسفانه بازی فوتبال را با تکواندو اشتباه گرفتی

 • مهدی داداش نژاد از تبریز

  دارین برمیگردین دسته پایین فکر قهرمانی هستی،امسال جام مال پرسپولیس دوباره

برچسب ها