فرناندو سانتوس: پرتغال بدون رونالدو بهتر نیست؛ این تیم در تمام تورنمنت ها مدعی است

فرناندو-سانتوس-پرتغال-بدون-رونالدو-بهتر-نیست؛-این-تیم-در-تمام-تورنمنت-ها-مدعی-است

وبسایت رسمی برنامه نود - بعد از اینکه پرتغال در جام کنفدراسیون ها مکزیک را در دیدار رده بندی شکست داد و به رتبه سوم دست پیدا کرد، فرناندو سانتوس اظهار داشت که این تیم با حضور رونالدو بهتر می شود.

به گزارش وب سایت رسمی برنامه نود، کریستیانو رونالدو، کاپیتان تیم ملی پرتغال در پیروزی 2-1 تیمش مقابل مکزیک حضور نداشت، و بعد از شکست مقابل شیلی در مرحله نیمه نهایی، اردوی تیم را ترک کرده بود تا در کنار فرزندان دو قلوی خود باشد. سانتوس در پایان بازی گفت:

باور ندارم که پرتغال در غیاب بهترین بازیکن دنیا، بهتر بازی می کند. با اینحال، نمی توانیم او را از تیم و تیم را از او جدا کنیم. بهترین بازیکن دنیا، همیشه بهترین است. پرتغال بدون او بهتر نیست. این گروه فوق العاده است. تیم و بازیکنان در کنار هم رشد می کنند و پرتغال در هر تورنمنتی که حضور داشته باشد، مدعی قهرمانی خواهد بود. ما همچنان فلسفه بازی خود را ادامه خواهیم داد. امروز خوشحالیم اما راضی نیستیم چون می خواستیم در فینال به میدان برویم.

1771

اختصاصی

نظرات ۵

 • M@t!n

  صد در صد منم موافقم با صحبت های سرمربی پرتغال،،، پرتغال بدون رونالدو مثل مسی با آرژانتین درب و داغون تنها فرقش اینه که رونالدو نباشه پرتغال درب و داغون ولی آرژانتین چه با مسی و چه با مسی درب داغون خخخ

  • انتی زغال

   خخخخ وای خدا پوکیدم ا خنده \`` خدایا کمی به انسان ها شفا و منطق عطا کن الهی آمین

 • ❤سلطان کریس❤

  رونالدوهمیشه سلطانه....پنجمین توپ طلا

 • مسی خدای فوتبال

  تند تند بگو بهش میدن خخ اگه هیگواین نصف بازی های خوبش تو ناپولی خوب بازی میکرد ارژانتین الان یه جام جهانی سه تا کوبا داشت

 • حمید مسی

  بهترین بازیکن دنیا!؟اگه برای شما که سرمربیش هستی بهترین باشه و گرنه برای ما همون پنالفسایدانوئه.والا بلا پرتغال بدون این آقا بهتر بازی میکنه و حرفات را هم نمیخواد توجیه کنی.
  "عشق و سلطان قلبم،مسی"=بهترین بازیکن جهان و تاریخ
  رونالدو=پنالفسایدانو=دروازه خالی=یه نفر را نمیتونه دریبل کنه

برچسب ها