غیر رسمی؛ وین رونی در آستانه انتقال به اورتون

غیر-رسمی؛-وین-رونی-در-آستانه-انتقال-به-اورتون

وبسایت رسمی برنامه نود - بهترین گلزن تاریخ باشگاه منچستریونایتد پس از 13 سال حضور در تئاتر رویاها در یک قدمی بازگشت به اورتون قرار دارد.

به گزارش وب‌سایت نود، منابع متعدد انگلیسی از جمله BBC و Manchester evening news دقایقی پیش از پیشرفت‌های اساسی در انتقال رونی به اروتون خبر دادند و انتظار می‌رود خبر رسمی انتقال رونی به اورتون طی روزهای آینده اعلام شود. پس از عدم تمایل رونی و خانواده‌اش برای انتقال به چین و البته نبود پیشنهاد خاصی از لیگ آمریکا، به نظر می‌رسید تنها مقصد محتمل این ستاره منچستریونایتد که حالا به بازیکنی نیمکت نشین برای شیاطین سرخ تبدیل شده و حتی جایگاهش در تیم ملی را نیز از دست داده، بازگشت به اورتون باشد. وی که فصل گذشته در 39 بازی برای منچستریونایتد 8 بار گلزنی کرده بود، با فتح لیگ اروپا توانست ویترین افتخارات باشگاهی خود را تکمیل کند.

طی روزهای اخیر با قوت گرفتن احتمال حضور لوکاکو در منچستریونایتد، روند مذاکرات برای رفتن رونی به اورتون سرعت بیشتری گرفته بود و حالا خبر می‌رسد رونی در این راه حاضر شده دستمزد خود را نیز کاهش بدهد.

1405

نظرات ۴

 • آرسنال

  امید وارم که رونی بتونه رکورد گلزنی تو جزیره رو بشکونه ولی کار سختی داره حدود 60 گل با رکورد فاصله داره
  از بهترین گل هایی که دیدم گل رونی به سیتی بود
  نمیدونم چرا مورینیو با اسطوره های هر باشگاهی میره اینطور رفتار میکنه

  • سعید

   مورینیو مشکلی با رونی نداره و تو همه مصاحبه هاش حمایت کرده ازش. خود رونی میدونه تو منچستر قرار نیست هر هفته فیکس باشه و برای بازی بیشتر و دعوت شدن به تیم ملی و حضور تو جام جهانی میخواد بره اورتون تا اونجا بتونه فیکس باشه

 • محمدرضا

  بهترین گلزن تاریخ باشگاه باید اینطوری بره واقعا که. مثل تیم محبوبم رئال شده که کاسیاس با چشمان اشکبار فرستاد رفت

 • CR7

  رونی داره کار خوبی میکنه ، باید تیمشو عوض میکرد

برچسب ها