لوکاکو: از 10 سالگی می‌خواستم با مورینیو همکاری کنم

لوکاکو-از-10-سالگی-میخواستم-با-مورینیو-همکاری-کنم

وبسایت رسمی برنامه نود - لوکاکو از مورینیو و پوگبا تمجید کرده است.

به گزارش وبسایت نود، اگرچه لوکاکو در سال 2013 توسط مورینیو نادیده گرفته شد و به اورتون قرض داده شد و یک سال بعد انتقالش را به گودیسون پارک قطعی کرد، ولی این مهاجم بلژیکی مشتاق است تا دوباره با سرمربی پرتغالی همکاری کند. ستاره گرانقیمت منچستریونایتد در اولین مصاحبه های خود بعد از اعلام خبر توافق یونایتد و اورتون، از تاثیر صحبت های مورینیو و پوگبا گفته است:

مورینیو مربی ای است که از 10 سالگی می خواستم با او کار کنم. خوشحالم که دوباره فرصت همکاری با او را پیدا کرده ام. ما با هم در ارتباط بودیم، او برایم توضیح داد که باشگاه یونایتد چطور است و از من چه انتظاراتی دارد. در نوبت قبل در شرایط متفاوتی با هم روبرو شدیم، آن زمان من بازیکن جوانی بودم که دلم می خواست بیشتر بازی کنم، او تصمیم من را درک کرد و دلیل جدایی من هم این بود. حالا 24 ساله شده ام و پیشرفت کرده ام و پخته تر شده ام. همیشه می خواهم پیشرفت کنم و رو به جلو قدم بردارم. مورینیو می تواند من را بازیکن بهتری کند و او مربی ای است که می تواند در کسب جام های بزرگ به من کمک کند.

هفت هشت سالی می شود که با پوگبا صحبت می کنم و در ارتباط هستیم. اکنون او در منچستر زندگی می کند و من هم راهی منچستر خواهم شد، نزدیک هم هستیم و می توانیم بیشتر در کنار هم باشیم. او برایم توضیح داد که باشگاه منچستریونایتد چطور باشگاهی است، بعد از صحبت هایمان، دیگر نیازی نبود دوباره به پیشنهاد یونایتد فکر کنم.

1878

اختصاصی

نظرات ۰

اولین نظر را ثبت کن

برچسب ها