آنچلوتی: رویایم کسب چهارمین قهرمانی در اروپاست

آنچلوتی-رویایم-کسب-چهارمین-قهرمانی-در-اروپاست

وبسایت رسمی برنامه نود - کارلو آنچلوتی در اندیشه فتح چهارمین لیگ قهرمانان اروپا در قامت مربی است.

به گزارش وب‌سایت نود، سرمربی ایتالیایی باشگاه بایرن مونیخ در صحبت‌هایی با روزنامه کوریره دلو اسپورت در مورد فوتبال روز اروپا صحبت کرده است. وی در مورد لیگ قهرمانان اروپا گفت:

قهرمانی در اروپا همیشه لذت بخش است و رویای من کسب چهارمین لیگ قهرمانان اروپاست. با بازگشت تیم های انگلیسی چون منچستریونایتد و چلسی، این مسابقات سخت تر از قبل نیز می‌شود. بارسلونا و بایرن مونیخ نیز انگیزه زیادی برای قهرمانی در این مسابقات دارند. رئال مادرید و یوونتوس جدی ترین مدعیان خواهند بود. یوونتوس می خواهد تا پس از بارها ناکامی در فینال ها بالاخره قهرمان شود و رئال مادرید نیز در اندیشه سومین  قهرمانی پیاپی است. پاری سن ژرمن نیز از همه ابزار برای حضور در چهار تیم برتر اروپا برخوردار است و حداقل هدف آن ها حضور در نیمه نهایی خواهد بود.

وی در خصوص رویارویی یوونتوس و رئال مادرید در فینال لیگ قهرمانان اروپا افزود: 

 یوونتوس در نیمه اول عملکردی پایاپای با رئال مادرید ارائه داد ولی نیمه دوم اختلاف سطح فنی دو تیم را نشان داد. برخی ها معتقد بودند که یوونتوس فینال را باخت چون آن‌ها مثلا رئال مادرید گزینه های خوبی روی نیمکت نداشتند اما شما فینال را با بازیکنان اصلی خود می برید، نه ذخیره هایتان. زیدان کاری فوق العاده انجام داده است چون قهرمانی در دو لیگ قهرمانان اروپا در دو سال اول سرمربیگری فوق العاده است. 

1405

نظرات ۴

 • میثم تاجی بارسایی

  اگه بارسا بودی به رویات میرسیدی کارلتو جووووووون!

  • Hala Madrid

   آخرین باری که بارسا اومد نیمه نهایی کی بود؟

 • meysam

  انشالله این دفعه واس ماست جام.زنده باد بایرن r10

 • سلطان جهان cr7

  ایشالله فصل بعد رئالو بایرن فینالن و رئال میبره خخخخ کارلتو رو دوس دارم ولی رئال قصیش جداست

برچسب ها