لوکاکو: برای مورینو حاضرم خودم را به دیواری آجری بکوبم!

لوکاکو-برای-مورینو-حاضرم-خودم-را-به-دیواری-آجری-بکوبم

وبسایت رسمی برنامه نود - روملو لوکاکو از رابطه خاصش با ژوزه مورینیو گفته است.

به گزارش وب‌سایت نود، خرید جدید باشگاه منچستریونایتد از رابطه بسیار خوبش با ژوزه مورینیو گفته است. به گزارش اسکای، این دو که پیش از این سابقه همکاری در چلسی را دارند، بار دیگر در منچستریونایتد با هم کار خواهند کرد و به همین خاطر نحوه خروج لوکاکو از چلسی به خاطر تمایلش به حضور فیکس در ترکیب تیم، باعث شده صحبت‌هایی در مورد رابطه مورینیو با لوکاکو مطرح شود. مهاجم بلژیکی در این باره به اسکای گفت:

بله، حضور مورینیو در اینجا فاکتور بزرگی بود. اگر واقع بینانه به قضیه نگاه کنیم، همیشه می‌دانستم که مورینیو همان سرمربی ای است که در صورت وجود شرایط همکاری، می خواهم تحت نظر او بازی کنم. وقتی کمتر از 20 سال داشتم، این فرصت را داشتم که با او در چلسی کار کنم. شرایط آن گونه که فکر می کردیم پیش نرفت، اما ما آن مساله را پشت سر گذاشته ایم. ما رابطه‌ای فوق العاده داریم. ژوزه می داند که من به خاطر او خودم را به یک دیوار آجری خواهم کوباند!

من واقعا از کار زیر نظر مورینیو و پیشرفت کردن تحت هدایتش هیجان زده‌ام. می خواهم برای کسب جام ها بجنگم و در رختکن تیمی با بازیکنان بزرگ باشم. نه تنها بازیکنانی بزرگ، بلکه شخصیت هایی بزرگ. این چیزی است که همیشه خواسته‌ام و این موضوع به من برای بهتر شدن کمک خواهد کرد.

در حالی که همه انتظار داشتند که لوکاکو در تابستان راهی باشگاه جدیدی شود و البته به نظر می‌رسید وی به چلسی خواهد رفت.  لوکاکو یک ماه قبل در مصاحبه ای گفته بود که می‌داند قرار است به کدام باشگاه برود. او اکنون تایید کرده است که در همان زمان می دانست که به یونایتد خواهد رفت. وی گفت:

بله، در آن زمان نیز می‌دانستم که به منچستریونایتد خواهم رفت. یک سالی هست که از علاقه آن‌ها آگاهم. بارها با سرمربی تیم صحبت کرده ام و می دانستم که باید انتظار چه چیزی را داشته باشم. اینکه عضوی از بزرگترین باشگاه جهان باشم و با نگاهی امیدوارانه برای قهرمانی در جام ها تلاش کنیم رویای من است. من واقعا قدردان این فرصت هستم و قصد دارم از این نکته اطمینان حاصل کنم که این باشگاه باز هم به روزهای باشکوهش در گذشته  بازخواهد گشت.

1405

نظرات ۸

 • مرتضی

  اینم دیگه شورش رو دراورده

 • 3☆☆4

  امیدوارم نهایتا یک بازیکن دیگه جذب کنیم و اینقدر ولخرجی نکنیم:/
  خداییش مویس هر چقدرم بد بود اما مثله دوران فرگوسن تیم رو کم خرج میبست
  و در اخر فاز اینایی ک میگن موراتا باید جذب میشد رو یکی بیاد برام توضیح بده:/
  GGMU

  • سعید

   مویس 30 میلیون پوند واسه فلینی داد که الان میبینیم هیچ تیمی پیشنهاد نمیده بهش. ماتا هم نزدیک 40 میلیون پوند گرفت که اونموقع رکورد باشگاه بود فکر کنم

 • العین روبگم بیاد پس هیس!

  به امیدقهرمانی درلیگ قهرمانان اروپا وپایان دادن به سلطه باشگاههای اسپانیایی عشقم منچستر

 • eliya

  واقعا برات متاسفم.....

 • امیرزند

  مهم اینه که با چه ضربی خودتو به دیوار اجری بزنی؟محکم یا یواش؟اگه محکم بزنی باور میکنم دوسش داری:-)

 • AMIR

  یکی دیگه هم همچین حرفی زده بود که جونما برا مورینیو میدم نمیدونم دارمیان کی بود

 • فرهاد آ اس رم

  آیا دروگبایی دیگر در تیم مورینیو خواهد بود یا خیر بزرگترین ابهام مورینیو هم همینه چرا که کسی برای مورینیو دروگبا نمیشه.

برچسب ها