اوزیل: خواسته من ماندن در آرسنال است؛ جدایی سانچز ضربه سختی به آرسنال خواهد زد

اوزیل-خواسته-من-ماندن-در-آرسنال-است؛-جدایی-سانچز-ضربه-سختی-به-آرسنال-خواهد-زد

وبسایت رسمی برنامه نود - ستاره آلمانی آرسنال اذعان کرده ترجیح می دهد قراردادش را با این تیم تمدید کند و برای مدتی طولانی در امارات ماندگار شود. 

به گزارش وبسایت نود، مسوت اوزیل که همراه با بازیکنان آرسنال برای برگزاری تور تابستانی به استرالیا رفته در جدیدترین مصاحبه اش عنوان کرده خواسته اش تمدید قرارداد با این تیم است.  

اوزیل که تنها یک سال دیگر با آرسنال قرارداد دارد در حاشیه مراسم رونمایی از پیراهن سوم فصل بعد این تیم به نقل از گاردین به خبرنگاران گفت:

ترجیح من قطعا ماندن در آرسنال است. آرسنال باشگاه بزرگی است و همیشه گفتم که از حضور در اینجا خوشحالم. من و ایجنتم پس از اتمام تور تابستانی و بازگشت به لندن با سران باشگاه مذاکره می کنیم. فعلا مهمترین چیز برگزاری تور و رسیدن به اوج آمادگی برای فصل جدید است. 

اوزیل همچنین درباره آینده الکسیس سانچز که قراردادش با آرسنال در سال ۲۰۱۸ به پایان می رسد گفت:

جدایی احتمالی سانچز ضربه سختی به آرسنال خواهد زد چون او همیشه تاثیرگذار است. رفتن او شانس ما برای قهرمانی را کمتر می کند اما در نهایت خود بازیکن باید تصمیم بگیرد. دوست دارم الکسیس در آرسنال بماند اما از آخرین وضعیت او خبر ندارم. 

سانچز بازیکن بزرگی است و سبک بازی او مناسب آرسنال است. تصمیم گیرنده نهایی خود او است و من بیشتر از این نمی توانم درباره این موضوع حرفی بزنم. 

۲۰۳۱

اختصاصی

نظرات ۱

  • Arsenaly

    ❤❤❤❤❤اوزیل❤❤❤❤❤

برچسب ها