دلوفئو: نسبت به قبل خیلی تغییر کرده ام

دلوفئو-نسبت-به-قبل-خیلی-تغییر-کرده-ام

وبسایت رسمی برنامه نود - جرارد دلوفئو پس از امضای قرارداد با باشگاه بارسلونا اعلام کرد بازیکن متفاوتی نسبت به زمانی است که بارسلونا را ترک کرده بود.

به گزارش وبسایت نود، بارسا پس از اینکه دو فصل پیش دلوفئو را به اورتون فروخت حال با فعال کردن بند بازخرید وی او را به مدت دو سال به خدمت گرفت، او پس از امضای قرارداد با بارسلونا به وبسایت رسمی این باشگاه گفت:

همیشه دوست داشتم اینجا باشم. زمانی که دور از بارسلونا بودم به سختی تلاش کردم چرا که قرار گرفتن در ترکیب نخست بارسا همیشه دشوار است، با این وجود بخاطر بازگشت به بارسا بسیار هیجان زده ام. می دانم که اتفاقات خوبی برایم خواهد افتاد. نسبت به قبل خیلی فرق کرده ام. تجربه های متفاوتی داشته ام و هم به عنوان یک فرد و هم به عنوان بازیکن پیشرفت کرده ام. بسیار تغییر کرده ام و تلاش خواهم کرد به تیم کمک کنم. می دانم که رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب اصلی وجود دارد اما به سختی تلاش خواهم کرد و سعی می کنم از بهترین ها یاد بگیرم تا به تیم کمک کنم تا بتواند به قهرمانی برسد.

دلوفئو که از بازیکنان رشد کرده در لاماسیا است ابتدا یک فصل را به صورت قرضی در اورتون سپری کرد، سپس به سویا قرض داده شد و در نهایت با بند باز خرید به اورتون فروخته شد. وی همچنین 6 ماه گذشته را در میلان به صورت قرضی گذراند و در این مدت درخشش خاصی داشت تا بارسا بار دیگر او را به ترکیب خود اضافه کند.

1899

اختصاصی

نظرات ۱

  • AC MILAN.PERSEPOLIS

    این تو میلان درخشید رفت بارسا

برچسب ها